700 gr. Sıvama Kartvizit nedir?

Fuarlarda ve toplantılarda sizi kartvizit alışverişlerinin arasında farklılaştıracak bir kartvizit yaptırmak istiyorsanız sert, kalın 700 gr sıvama kartvizit tam ihtiyacınız olan kartvizit modeli!

8,1x5 cm ölçülerindeki Sıvama Kartvizit tasarımınızı isterseniz tek yön isterseniz de çift yön olarak bastırabilirsiniz. Mat selefon ve kabartma lak ve oval kesim uygulamalarıyla kartvizit baskınızı daha da şık bir görünüme kavuşturuyoruz.

Sıvama kartvizit için tasarım galerisinden sizin için en uygun kartvizit örneğini seçerek tasarımınızı kendiniz hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. İsterseniz Baskı Adam’ın profesyonel tasarımcılarından birini kiralayarak özgün bir tasarım da yaptırabilirsiniz.

Sıvama Kartvizit baskılarımız maksimum 7 - 10 iş günü içinde kargoya verilmektedir.
 

700 gr. Sıvama Kartvizit nedir?

Baskı Adam kartvizitinizi uygun fiyata hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir. İstanbul’da kartvizit siparişi veriyorsanız eğer ve kartvizitleriniz acil lazımsa kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz.

Sıvama, Sert Kart siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.

 • Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz..
 • Organize baskı siparişlerinizde %5 oranında hatalı ürün çıkabilir.

 • Çözünürlüğü 300 DPI, renk modu CMYK olmasına dikkat ediniz. Aksi taktirde Sıvamalı kartvizit baskı kaliteniz düşük olabilir.

 • Ebatlarınızın 8,3 x 5,1 cm olarak hazırlanmış ve Kesim payının 3 mm olarak ayarlanmış (Yukarı, Aşağı, Sağ, Sol) olmasına dikkat ediniz.

 • Kulanmış olduğunuz metinlerinizin, minimum 6 Punto olmasına dikkat ediniz.

 • Seçilen kesime göre (Oval, Düz Kesim) uyarlığından emin olunuz.

 • Lak uygulaması (Kabartma) genellikle logo, kalın puntolu yazılara uygulandığını dikkate alınız.

 • Qr code paylaşılmış ise qr code yeterli büyüklükte olduğundan ve tasarımın aşamasındayken çalıştığından emin olunuz. Dikkat (qr code lak uygulaması yapılamaz. qr code kabartmadan dolayı çalışmayabilir.

Sıvama Kartvizit siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.

 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.
Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Benzer ürünler

Fiyat Hesapla

Tek Yön
Çift Yön
Düz Kesim
Oval Kesim
Özel Kesim
7 - 10 İş Gününde Kargoda veya Kuryede
Toplam (KDV Hariç) : 990.00 940.50
Genel Toplam (KDV Hariç) : 940.50
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün Yorumları