Plastik PVC Şeffaf Kartvizit Nedir? 

Herkesten farklı, şık, kaliteli ve uzun ömürlü bir kartvizit arıyorsanız, Şeffaf Kartviz, diğer adıyla PVC Kartvizit tam aradığınız kartvizit. Şefaf kartvizit ölçüsü 8,5X5 cm'dir, Buzlu PVC kullanarak baskı yapılır. Yumuşak bir his için de kartvizit köşelerine oval kesim uyguluyoruz. Tasarım galerisinden sizin için en uygun kartvizit şablonunu seçerek tasarımınızı kendiniz hızlı ve kolayca yapabilirsiniz. İsterseniz Baskı Adam’dan tasarımcı kiralayarak özgün bir tasarım da yaptırabilirsiniz. Premium bir görünüşe sahip Şeffaf Kartvizit baskılarımız maksimum 7-10 iş günü sürmektedir. Baskı Adam kartvizitinizi kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir.

PVC Şeffaf Kartvizit Fiyatları ?

Baskı Adam'ın pratik fiyat hesaplayıcısını kullanarak online şeffaf kartvizit fiyatlarını öğrenebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Şeffaf Kartvizit siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.

Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.. Kartvizit tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun; Firma logonuz, firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres en temel bilgilerdir. Kartvizit üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin. Kendi hazır tasarımınızı yüklemeden önce, “BaskiAdam_Kartvizit_8,5x5.pdf” şablonuna uygun olarak çalıştığınıza emin olun. Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Ücretsiz Şeffaf Kartvizit Mock-up 

Eğer tasarım bilginiz varsa ve PSD (Photoshop) kullanıyorsanız linkten ücretsiz şeffaf kartvizit mock-up görelini indirebilirsiniz. Bu sayede tasarımınızın baskı sonrası nasıl duracağınız görebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Benzer ürünler

Fiyat Hesapla

7-10 İş Gününde Kargoda veya Kuryede
Toplam (KDV Hariç) : 1,970.00 1,871.50
Genel Toplam (KDV Hariç) : 1,871.50
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün Yorumları