Fiyat Hesaplama

Tel Dikiş cilt işleminde, sayfalar 4 ve 4 ün katları olarak hesaplanır. Cilt fiyatları 250 sayfaya kadar 1 cilt olarak hesaplanmıştır. Her 1 cilt için 5 TL+kdv eklenir. Çoklu ciltler için mutlaka fiyat alınız. 

American cilt ve tel dikiş ciltlemeler, sadece dik A4 için yandan yapılabilmektedir.

Toplam (KDV Hariç) : 8.50 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 8.50 TL
 • Dijital Baskı
 • Siyah - Beyaz Çıkış
 • Tez Basımı
 • Ödev Çıktısı
 • Ozalit Fotokopi

Çok adetli siyah-beyaz çıktılarınız için bizden mutlaka fiyat alınız.Siyah Beyaz çıktı fiyatları için özel iskontolarımız vardır. Sipariş alt limiti 8,5TL'dir.

Firmaların özellikle de son dönemlerde en fazla tercih ettikleri çıktı türlerinden bir tanesi hiç şüphesiz ki siyah beyaz çıkış. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi ise siyah beyaz çıkışların fiyatlarının renkli olanlara göre çok daha uygun olması. Böyle olunca firmalar birbirinden farklı konular ile alakalı çıktı almak istedikleri zaman tercihlerini siyah beyaz çıktılardan yana yapıyorlar. Bu konudaki isteklerin ciddi oralarda artış göstermeye başlaması ile beraber ise artık firmalar onların isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek olan yerler ile iletişime geçmeyi tercih ediyorlar. Yapılacak olan incelemeler sonrasında da görülebileceği üzere farklı fiyatları firmalara sunan yerlerin arasında ciddi oranda farklar bulunuyor.

Dolayısıyla siyah beyaz çıktı ürünleri içerisinden seçimlerin yapılması adına pek çok farklı detayın üzerinde durulması gelmekte. Bunlardan bir tanesinin bile eksik olması sonrasında ortaya oldukça ciddi sorunlar çıkacağı için sizlerin akıllarında yer edebilecek olan her türlü soru işaretini en etkili şekilde yerine getirmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Sizlere sunduğumuz siyah beyaz çıkışlar A4 ve A3 boyutlarda özel olarak hazırlanmaktadır. Farklı kağıt türlerine göre yapılmakta olan baskıların yanı sıra baskı yönü, cilt tipi ve cilt yönü de yine sizin isteklerinizi çok daha etkili şekilde yerine getirmek adına sunulmaktadır. Böylece kendi tasarımlarınıza göre en uygun çıkışların alınması da mümkün olacaktır. 

BoyutMiktar TLMiktarFiyat
A4 - Siyah/Beyaz110 8.50 TL
10249 8.50 TL
250499 8.50 TL
500999 8.50 TL
10001999 8.50 TL
20001000000 8.50 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları