Baskı

Baskı Adam, matbaa işinizin en kaliteli,  istenilen sürede ve uygun fiyata üretilmesi için, ofset baskı, dijital baskı ve organize matbaacılık tekniklerinin hepsini kullanmaktadır.

Gönderdiğiniz tasarımlar grafikerlerimiz tarafından çözünürlük, yerleşim, kesim payı gibi konularda baskıya uygunluğu açısından kontrol edilir ve gerekli ise düzeltmeler yapılır. Bu işlem sonrasında son bir defa daha kontrol etmeniz için baskı onayı e-postası gönderilir. Siz onay verdikten sonra üretime alınır.

Fiyatlandırma

Baskı Adam'ın kendi müşterilerine matbaa hizmeti veren kurumlar için özel indirimler vardır. Detaylı bilgi için iletişim bölümündeki formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

Ödeme

Baskı Adam oluşabilecek renk farklılığı, kayma gibi baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürün iadesi kabul eder, ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder. Tasarım hataları ve metinlerde oluşabilecek eksiklikler ve hatalardan sorumlu değildir.

Evet, Perpa Ticaret Merkezi'nde bulunan merkezimizden siparişlerinizi teslim almayı da talep edebilirsiniz.

Evet. Temsilcimize isteğinizi ilettiğiniz taktirde, siparişiniz istediğiniz adrese, Baskı Adam ibaresi olmadan teslim edilebilir.

Üretim süreleri ürünlere göre değişmektedir. Her bir ürünün üretim süresi bilgisini ürünün kendi sayfasında görebilirsiniz. Baskı onayınız ardından ürünler üretime alınmakta ve belirtilen üretim süreleri sonunda kargoya verilmektedir.