Yapışkanlı Etiket / Sticker Baskı Hakkında

İster büyük ister butik bir işletme olun yapışkanlı sticker - etiket baskıları diğer adıyla çıkartma etiketler her daim ihtiyacınız olacak olan baskılı materyallerdir. En basit örnekle etiket - sticker baskıları marka bilinirliğinin artırmasının yanı sıra tüketicinin ürünle ilgili gerekli bilgilendirmeyi 
okuması için de gereklidir. Etiketleri kendi mağaza içi kulanımız için fiyat etiketi olarakta sipariş verip, bastırabilirsiniz.

 Baskı Adam'da ihtiyacınıza göre kuşe, opak, şeffaf etilet / sticker siparişi verebilirsiniz. Geniş kağıt çeşitliğinin yanı sıra
 Baskı Adam'da özel ölçü ve özel kesim etiket / sticker özelliği de bulunmaktadır.
 Bu sayede sadece düz 5x5, A3, A4, A5 ve A6 etiket / sticker ölçülerine bağlı kalmadan özel ölçü ve özel kesim etiket / sticker
 baskı sipariş verebilirsiniz. Diğer bir çok site olmayan bir özellik olarak Baskı Adam'da Tasarım panelinde online etiket / sticker tararımları oluşturabiliriz.

Online Etiket / Sticker Baskı Fiyatlarını nasıl öğrenebilirim?

Baskı Adam’da teklif bekleme ve ön görülemedik
 fiyat değişikli yok! Baskı Adam'ın pratik fiyat hesaplayıcısını kullanarak istediğiniz etiket ölçünüzü, kağıt, kesim ve adetleri işaretleyerek fiyatları hızlıca hesaplayabilirsiniz.


Etiket / Sticker Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Etiket kağıdını seçerken kullanım alanınıza uygun seçmenizi öneririz. Kuşe etilet kavrama muhavviyeti orta, selefon yapılmadığında suya karşı
direnci daha düşüktür. Ekstra selefon uygulaması ile direnci artırılabilir.


 • Opak etiket kuşeye göre yapışkanlı muhavviyeti daha güçlüdür. 
Ekstra telefon uygulanmaz. 
Şeffaf etiket yapıştırma mukavviyeti ortadır.
 • Şeffaf etiket transparan olduğu için tasarımdaki açık renkler %100 kendi değerinde çıkmaz bunun için tasarımlarınızda renkleri koyu kullanmanızı öneririz. Tasarımınızdaki beyaz yerler transparan olacaktır.
 • Güneşe ve suya güçlü bir etiket ihtiyacınız varsa "Folyo Etiket" ürünümüzü inceleyebilirsiniz.
 • Online tasarım panelimizde tasarımınızı yapıyorsanız site uyarılarına dikkat ederek tasarımınızı yapmalısınız.
 • Hazır tasarımınızı yükleyecekseniz CMYK renk formatında 3’er mm taşmalı olarak yüklemelisiniz.
 Kesimde mm kaymalar yaşabileceği için kesim alanına yazıları çok yaklaştırmamanız gerekir.

 • Etiket - sticker tasarımızın üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.
 • Kesiminizi özel isyiorsanız, tasarım sayfanızda kesim yerlerini kırmızı kontür / stroke olarak belirmeniz gerekmektedir.
 • Etiketlerin kesimini özel seçerseniz tabakada yarım kesimli şekilde gelecektir. Düz kesim seçerseniz ebata göre tabaka halinde veya tabakasız tekli olarakta gönderilebilir.
Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Benzer ürünler

Fiyat Hesapla

Düz
Etrafı Oval
Daire
Dalgalı Daire
Özel
Toplam (KDV Hariç) : 74.25 66.83
Genel Toplam (KDV Hariç) : 66.83

Ürün Yorumları