Baskiadam.com Kimdir?

Baskiadam.com, Mercan Matbaa San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin 20 yılı aşkın deneyimi ve iş gücünden ortaya çıkan online matbaa sitesidir. Matbaanın yanısıra promosyon, reklam hizmetleri, lazer kesim-kazıma ve dijital baskı konularında da hizmet vermektedir. Baskıya dair her şeyi bu sitede bulabilirsiniz.


Baskiadam.com'da Neler Var?

Baskiadam.com, şuan Türkiye'deki online matbaa sitelerinden daha ileri teknolojiyi kullanarak herkesten bir adım önde başlamayı başarmıştır. Bu başarıyı sürdürülebilir hale getirmek için hergün bir yenilik ekleyecektir. Diğer online matbaa sitelerinin de örnek alacağı bir online matbaa sitesi olacaktır. 


Sitenin en farklı özelliği, artık hiçbir grafik programı kullanmadan broşür, kartvizit, davetiye, kaşe, cepli dosya, antetli kağıt, zarf çeşitleri, parti ve doğum günü süslemeleri, etiket çeşitleri ve baskı adına her şeyin tasarımını bu sitede çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Üstelik 7000 den fazla hazır şablonu kullanabilirsiniz. Kendi yaptığınız çalışmayı sistem içerisinde saklayabilirsiniz. Böylelikle artık program derdine son vermiş olacaksınız. İşte bundan dolayı Baskiadam.com Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiştir. 


Baskiadam.com Baski Süresi Nedir?

Baskiadam.com, broşür, kartvizit ve davetiye ürünlerinde 2 farklı baskı uygulaması ile başladı.

1. Acil Baskı:  Bu uygulamayı yıllardır kullandığımızdan dolayı müşterilerimiz için iş ne kadar acil olursa olsun o iş bizim için çok normal bir süreçtir. Çünkü biliyoruz ki gelen siparişi hangi makinemiz boşta ise onunla çıkarabiliriz. Bu ne demektir makine parkurumuzun çok olmasından dolayı bütün işlerde birkaç makine alternatifimiz vardır. Bu nedenle iş hemen baskıya alınır ve anında hazırlanır. Bu nedenle aslında hiçbir iş bizim için acil değildir. Çünkü biliyoruz ki zamanından önce çıkacaktır. Acil Baskı seçeneğindeki onay alınmış bütün ürünler aynı gün kargoya verilmektedir. 

2. Ekonomik Baskı: Bu uygulamada da ürünleriniz yine bekletilmeden en hızlı şekilde hazırlanır. Fakat isminden de anlaşıldığı gibi ürünler size çok ekonomik fiyata gelir. Bu ürünler özelliğine göre baskı süreleri değişir. Örneğin lak uygulamalı kartvizit ile selefon uygulamalı kartvizitler aynı zamanda çıkmayabilir. Fakat fiyatı çok uygun ve kaliteli sonuç olduğundan dolayı beklemeye de değmektedir. Ekonomik baskı sisteminde kaliteli, uygun fiyat ve çok adetlerde yaptırmanız mümkündür. Üstelik online tasarım yaparak grafik ücreti de ödemiyorsunuz. Böylelikle kaliteyi çok ucuza almış oluyorsunuz.


Baskiadam.com size %100 memnuniyet sözü vermektedir. İmalat hatalarından doğan bütün ürünlerinizi koşulsuz ve kargo ödemesi yapmadan aşağıdaki adresimize göndermeniz yeterli olacaktır. Çünkü yaptığımız iş sizi memnun bırakmamış ise o iş tamamlanmamış demektir. Siz beğenene kadar biz yenisini basıp göndermeye hazırız. Sizin bir teşekkür etmeniz bizim en iyi moral olacaktır.


Para her zaman kazanılır fakat dostluk birbirimizi sevdikçe kazanılır.


Baskiadam.com

 


Baskiadam.com, Mercan Matbaa San. ve Tic. Ltd. Şti. online markasıdır.

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:2 No:25-30 Şişli / İSTANBUL

Tel: (0212) 210 69 03