Fiyat Hesapla

x

Ürünün yıpranmamasını ve daha dayanıklı olmasını sağlayan işlemdir.

Düz
Etrafı Oval
Daire
Özel

Aynı gün gönderim seçeneği saat 13.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 13.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.

Toplam (KDV Hariç) : 13.80 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 13.80 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Laptop Etiketi - Sticker Hakkında

Baskı Adam Laptop, notebook sticker etiketleriniz uygun fiyata hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir.

Önemli Not

 • Aynı gün gönderim seçeneği, saat 13.00'e kadar verilen siparişlerde,
  yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır.
  Baskıya uygun olmayan veya saat 13.00’den sonra gelen siparişler
  bir sonraki iş gününe kalacaktır.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

Ürün Yorumları