Özellikleri Seçin

Aynı gün gönderim seçeneği saat 15.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 15.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.


Toplam (KDV Hariç) : 43.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 43.00 TL

Acil Broşür

En geçerli ucuz ve kaliteli reklam unsuru olarak kullanılan broşür konusunda, mükemmel çalışmalarımız var. Acil kategorisinde bulunan tüm ürünlerimizin, hızlı bir şekilde elinize ulaşması ise gerçekten bir başka avantajdır. Arkalı, önlü ve detaylı bir şekilde bilgi içeren broşür sayesinde, bilgi paylaşımı konusunda en geçerli yöntemi kullanabilirsiniz. Her yönüyle mükemmel bir hizmet olduğunu gösteren acil broşür arkalı, önlü ile sınırsız bir performansa ulaşmanız gerçekten zor değil. Aynı zamanda bu tanıtım ve reklam konusundaki çalışmaların, size en düşük maliyetli çalışmalar olduğunu söylemeliyiz.

Acil Broşür Arkalı, Önlü Seçimini Size Bırakıyoruz

Özellikle üç farklı metot ile size seçim fırsatı veriyoruz. Dilerseniz, tasarım konusunda sizin yeteneklerinizi ön plana çıkarıyoruz. Herhangi bir sektörün iş yapabilmesi için, tanıtım gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Size yerel reklam konusunda en iyi fırsatı acil broşür arkalı, önlü ile veriyoruz. Pratik yöntemlerle de bu işi kolaylaştırıp, farklı seçenekler için size yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

Online Acil Broşür Arkalı Önlü

Burada internet yardımı ve gelişmiş dijital teknoloji ile birlikte, size mükemmel derecede seçme ve değerlendirme fırsatı vermekteyiz. Şunu unutmayın ki bütün ürünlerimizin göz kamaştırıcı bir sonucu vardır ve reklam konusunda sizi her zaman destekleyecektir.

Acil Broşür Arkalı, Önlü Kendi Tasarımını Kendin Yap

Acil broşür arkalı, önlü için tasarım konusunda sizin hayal gücünüze fazla güveniyoruz. Eğer siz de bu konuda kendinize güveniyorsanız, kendi tasarımınızı yapabilir bir günde teslim broşür hizmetinden yine kendi tasarımınız da birlikte faydalanabilirsiniz. Şunu unutmayın ki acil broşür adresinden en ucuz broşür ve aynı zamanda en kaliteli hizmet teknoloji kullanımı ile birlikte size yardımcı olmaya devam edecektir.

Mevcut Tasarımları Değerlendirme

Türkiye’de sadece baskiadam.com’da. Burada hem kendi tasarımınızı yapabilir hem de mevcut tasarımları değerlendirerek yepyeni projeleri için olağanüstü sonuçları ortaya koyabilirsiniz.

Bir Günde Kargoya Veriyoruz

Acil kategorisindeki tüm ürünlerimiz hızlı bir sistemin ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım programına ihtiyacın yok ve şunu düşün ki bizde bulunan programlar, her türlü ihtiyacınızı kolayca karşılayacak. Burada yüzlerce broşür tasarımı bulunduğu gibi, A5 broşür A 6 broşür ve A 4 broşür seçenekleri, tam donanımlı bir şekilde kaliteli hizmet olarak size yardımcı olacaktır. Vermiş olduğumuz hızlı ve güvenli hizmetler kesinlikle memnuniyetinizi kazanacak bizi tercih ettiğiniz e ise asla pişman olmayacaksınız.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti 30 TL + KDV'dir.
BoyutMiktarFiyat
A6 - 10.5x14.8 cm100 0.00 TL
250 0.00 TL
500 0.00 TL
1000 0.00 TL
2000 0.00 TL
3000 0.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları