Özellikleri Seçin


Toplam (KDV Hariç) : 11.76 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 11.76 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Sertifika  siparişlerinizi bir günde basıp, aynı gün kargoluyoruz.*
Sertifikalar; İşletmelerin, kurumların eğitim ve etkinlik programlarına katılım belgeleridir.
 
A4 - 350 gr. Mat Kuşe
A4 - 280 gr. Fantezi Tuale Koehler 41
 
Sertifika siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.
 • Sitemizde online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle  tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
 • Sertifika tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun.
 • Sertifika üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.
 • Sertifikada el ile doldurulacak yerler varsa bu alanların yeterli boşlukta olduğuna emin olun. İsme özel baskılar için; isim baskısı sekmesini seçerek  siparişinizi verebilirsiniz.
 • Kendi hazır tasarımınızı yüklemeden önce, “Baski_Adam_sertifika.pdf” şablonuna uygun olarak çalıştığınıza emin olun.


Sertifika  siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.

 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir.
 • Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.
Önemli Not:
*Aynı gün kargo, saat 14:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan tasarımlar ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir.
 

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti 30 TL + KDV'dir.

Ürün Yorumları