Kartvizit

Kartvizit

Herhangi bir yerde bırakacağınız kartvizit, işiniz hakkında ve unvan bilgileriniz hakkında iletmek istediğiniz tüm detayları bünyesinde barındırmaktadır. Aynı zamanda iletişim bilgileri gibi çok önemli bir konuda, kartvizit kullanımı gerçekten çok önemlidir. Kısaca bu çok hacim kaplamayan çalışma, oldukça etkili sonuçları ile karşımıza çıkmıştır.

Kartvizit Tasarımı

Alışılmış modern kartvizit tasarımları oldukça ilgi çekiyor. Bireysel olarak kişinin tanıtım ve reklam görevini üstlenen kartvizit örnekleri, büyük bir dikkatle seçiliyor ve kişiye özel muazzam bir tasarıma dönüşüyor. Elbette ki sizin bilgi beceriniz ve tasarım konusundaki hayal gücünüzün de önemi çok fazla. Kartvizit modelleri oluşturulurken, gerek sistemden gerekse de sizin tercihlerinizden fazlasıyla yararlanılıyor.

Gösterişli Kartvizit Modelleri Uzun Süre Cüzdanlarda Kalmayı Hak Edecektir

Eğer iyi bir tasarım oluşturursanız ve insanların bu kartvizit hakkındaki düşüncelerini olumlu yöne çekerseniz, uzun süre sizin tanıtımınız ve reklamınız, bu mükemmel unsur sayesinde yapılabilir. Özellikle de tasarım noktasında çok önemli çalışmalar yapılırken, kartvizit şablonları mükemmel bir hizmet için size yardımcı olacaktır.

Kartvizit Tasarım Yöntemleri

Genel olarak oluşturduğumuz kategorilerin tamamında, çok modern ve sıra dışı bir kartvizit tasarımı hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bu tasarım modellerini inceleyecek olursak;

  • Online kartvizit tasarımı
  • Hazır tasarımlar içerisinden tercih
  • Kendi tasarımını kendin yap

Böylesine özel fırsatlarla birlikte kendinize özgü bir tasarım oluşturup, bunu çok verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle kartvizit tasarımı yap seçeneği ile birlikte bu konuda ne kadar beceriklisiniz, yakından görüp değerlendirme şansı bulabiliriz. Eğer iyi bir tasarımcı iseniz bu kez amacına ulaşan bir çalışmayı yapmanız kesinlikle zor değildir. Pek çok insan kendi bireysel tanıtımının yanı sıra kurumsal kartvizit kullanarak bu işi daha profesyonel düşünebilir.

Şeffaf kartvizit, kabartmalı kartvizit ve diğer benzer modellerin oluşturduğu muazzam seçenek yelpazesi, baskı metotlarının ve kartvizit kullanımının, sürekli popüler olmasına katkı sağlıyor. Oldukça havalı görünen bu muazzam unsur, aynı zamanda sizin hatırlatma rıza yardımcı oluyor. Hem etkileyici tasarım hem de eksiksiz bilgi ile donanımlı hale gelmiş muazzam bir kartvizit, firmamızın en uygun şartlarda tasarladığı, ürettiği ve sunduğu bir ürünü olarak karşınızda.

Kartvizit

Acil Kartvizitler

8,5x5 cm 350 gr. Mat Kuşe
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim
Ekonomik Kartvizit

Ekonomik Kartvizitler

8,2x5,2 cm Ekonomik 
Min. 1000 adet
7 İş Gününde Teslim
Laklı Kartvizit

Laklı Kartvizitler

8,2x5,2 cm Lüx Kağıtlar
Min. 1000 adet
15 İş Gününde Teslim
Kraft Kartvizit

Kraft Kartvizit

8,5x5 cm 350 gr. Kraft Kağıt
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim
Şeffaf Kartvizit

Şeffaf Kartvizit

8,5 x 5 cm Ebatlarında
Min. 500 adet
15 İş Gününde Teslim
Sıvamalı Kartvizit

Sıvamalı Kartvizit 700Gr.

8,5x5 cm 700 gr. Mat Kuşe
Min. 1000 adet
8-10 İş Gününde Teslim

Broşür Acil

Acil Baskı Ürün Kategorisi

İhtiyaç duyduğunuz broşür, davetiye ve kartvizit modellerinde özellikle acil baskı tekniği, zaman problemini çözme adına gerçekten hızlı bir hizmet olarak karşınıza çıkıyor. Kaliteli yerel reklam modeli olan tek yönlü ve arkalı önlü broşür modellerinin yanı sıra, katlamalı broşür modelleri ile de isteğinize uygun çözümler üretiyoruz. Bu kategoride son derece hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

1 Günde Kargoya Teslim

Çoğu zaman aciliyeti olan işlerin uygun koşullarda ve kaliteli altyapı ile üretilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Kartvizit ve düğün davetiyeleri konusunda da hızlı çözüm oluşturan seçeneklerimiz, siz değerli müşterilerimiz için çözüm üreten bir sonuç ortaya koymaktadır. Bu kategorinin avantajını kullanıp hızlandırılmış hizmetten yararlanabilirsiniz.

Hem Acil Hem de Uygun Şartlarda Baskı Hizmeti

Her ne kadar hızlı çözüm üreten bir kategorimiz olsa da bu seçenekle birlikte kartvizit fiyatları çok uygun ve kartvizit tasarım konusunda size sunacağımız ayrıcalıklar, yine göz kamaştırıcı olacaktır. Mükemmel bir tasarım harikası olacak şekilde tam da kafanıza uygun düğün davetiyeleri, acil baskı teknikleri ile de elde edilmektedir.

Mutluluğun adeta imzası ve simgesi olan birbirinden kaliteli davetiye seçeneklerini, en acil şekilde hazırlayıp sizi büyük bir yükten kurtarıyoruz. Elbette ki bu kategorinin acil baskı olmasının yanı sıra seçenek konusunda siz çok geniş bir yelpaze sunması, memnuniyet vericidir. Her biri tasarım harikası olan seçeneklerin, hemen 1 iş günü içerisinde kargoya verilmesi, sistemin ne kadar hızlı ve geçerli olduğunu göstermektedir.

Acil Baskı Acil Çözüm

Çoğu zaman bir problem haline gelmiş ve çözüm bekleyen baskı durumlarında, acil baskı metodumuz siz değerli müşterilerimizin tüm problemini çözülecek donanıma sahiptir. Bu kategoride verdiğimiz ürün ve hizmet sunumları, aynı zamanda fonksiyonel yönüyle de size avantaj sağlayacaktır. Şunu unutmayın ki zamanla yarışarak hazırlamış olsak da hazırladığımız düğün davetiye modelleri, aradan yıllar geçmesine rağmen düğününüzün hatırlanmasına katkı sağlayacaktır. Yine aynı tekniği kullanmamıza rağmen birbirinden farklı broşür modellerinin, iyi bir reklam altyapısı için size faydalı olacağını söyleyebiliriz. Her şekilde bu kategoride bulunan ürünlerimizin yeterliliği üst düzeyde olup, güvenilir bir tercih olarak size sunulacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

 

A6 Broşür

Acil A6 Broşür

A6 Ebatlarında
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim
Acil A5 Broşür

Acil A5 Broşür

A5 Ebatlarında
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim
A4 Kırımlı Broşür

Acil A4 Broşür Kırımlı

A4 Ebatlarında Kırımlı
Min. 50 adet
1 İş Gününde Teslim
A3 Kırımlı Broşür

Acil A3 Broşür Kırımlı

A3 Ebatlarında
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim
Acil A4 Broşür

Acil A4 Broşür

A4, Ebatlarında
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim
10x21 Broşür

Acil 10x21 cm Broşür

10x21 cm Arkalı-Önlü
Min. 100 adet
1 İş Gününde Teslim