Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 160.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 160.00 TL

Reçete Baskı Hakkında

Sağlık hizmetlerinin verildiği kurumlarda kurumun marka değerine ve doktorun hasta ile olan iletişimine katkıda bulunmak açısından Reçete Baskı önemlidir. Baskı Adam sitemiz üzerinden Tasarım Seç kısmına girerek Reçete Baskı Örneklerine ulaşabilir ve direkt olarak ulaştığınız hazır örnekleri bastırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemiz üzerinden kendi tasarımınızı oluşturarak Özel Reçete Baskınıza sahip olabilir ya da elinizdeki hazır bir tasarımı yükleyerek bastırabilirsiniz

Reçete Baskı Fiyatları

Reçete Baskınız için sitemizde bulunan A4, A5 ve A6 ebatlarına yakın üç farklı boyuttan birini tercih edebilirsiniz. Reçete baskı fiyatı talep edeceğiniz adete ve teslimat seçeneğine göre oluşacaktır.

Ücretsiz Kargo!

Baskı Adam reçete baskısı için uygun fiyatları sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’da reçete baskısı siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçenekleriyle de baskı siparişinizi verebilirsiniz.

 
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktar / CiltFiyat
10x14 cm (A6 Ebadına Yakın)25 160.00 TL
50 180.00 TL
100 255.00 TL
250 440.00 TL
500 680.00 TL
750 1,025.00 TL
1000 1,250.00 TL
Daha Fazla

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Ürün Yorumları