Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 23.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 23.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Tabaka Baskes Hakkında

Evden, ofisten çıkmadan ihtiyacınıza uygun etiket baskılarınızı Baskı Adam'la kolayca hazırlayabilirsiniz. Farklı ölçülerde ve farklı kağıt seçenekleriyle isteğinize göre etiket seçeneklerini seçebilir ve sipariş verebilirsiniz gerisi Baskı Adam'ın işi

Dosyanı PDF veya Word dosyası olarak yüklemen yeterli.

 

Tabaka Baskes Baskı Fiyatları

Baskısını almak istediğin etiket için boyut, gramaj ve adetini seç Baskı Adam'ın pratik ücret hesaplayıcısı doküman baskı fiyatını hızlıca hesaplasın. Dokümanın kolayca yükle ve  siparişini online ver. 

 

Ücretsiz Kargo!

Baskı Adam, doküman baskıların için uygun fiyatları sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. Sana en yakın olan copy centerı aramana gerek yok. İstanbul’dan baskı siparişi veriyorsan eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsin.

 
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktar TLMiktarFiyat
33x48 cm
sayfa başına iş (1)
15 4.00 TL
625 3.50 TL
2650 3.00 TL
51100 2.75 TL
1011000000 2.50 TL
33x70 cm
sayfa başına iş (1)
15 7.50 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları