Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 48.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 48.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Özel İmsakiye Modelleri Hakkında

11 ayın sultanı Ramazan geldiğinde, herkesin elinin altında olmasını istediği Ramazan özel imsakiyesi şirketiniz görünürlüğü için iyi bir promosyon malzemesi olur. Firmanızın logosu ve mesajıyla kolayca özelleştirebileceğiniz Baskı Adam'ın imsakiye baskı modellerini ücretsiz kargoyla alın, müşterilerinize hızlıca dağıtın.

Özel İmsakiye Baskı Fiyatları

Sipariş vermek istediğiniz imsakiye modelini ve renk seçeneğini belirleyin; Baskı Adam'ın pratik ücret hesaplayıcısını kullanarak fiyatını hesaplayın. Sonrasında online tasarım panelini kullanarak tasarımınızı yapmaya başlayın.

Ramazan Özel İmsakiye Baskısı Hakkında

Özel imsakiye baskınızı hazırlarken Baskı Adam'ın hazır tasarımlarından birini seçip logonuz ve firma isminizle özelleştirebileceğiniz gibi kendinize ait tasarımı ya da fotoğrafı sisteme yükleyebilirsiniz. Fotoğraf dışında tasarım yapmak istiyorsanız, Baskı Adam tasarım panelini kullanarak sipariş vermekimsakiye modelini oluşturabilirsiniz. İsterseniz de Baskı Adam'dan profesyonel tasarımcı kiralayarak işletmeniz için en güzel imsakiye tasarımını yaptırabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo!

Baskı Adam Kişiye imsakiye baskı ürünleri için uygun fiyatları size sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
22 x 31 cm50 38.00 TL
100 60.00 TL
250 125.00 TL
500 220.00 TL
750 325.00 TL
1000 400.00 TL
Daha Fazla

Benzer ürünler

Ürün Yorumları