Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 61.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 61.00 TL

Aşağıdakilerden birini seç ve siparişini tamamla!

Puzzle / Yapboz Baskı Hakkında

Tasarımını özelleştirebileceğiniz Puzzle / Yapboz baskı sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özel bir ürün.

Yapboz Fotoğraf Baskı Fiyatları Hakkında

Baskı Adam'ın pratik ücret hesaplayıcısını kullanarak Puzzle / Yapboz baskı fiyatını hesaplayın. Sonrasında online tasarım panelini kullanarak tasarımınızı yapmaya başlayın. Baskı Adam kalitesinde, en uygun fiyata Puzlle baskı yaptırın.

Tasarımınız Online Yapın

Farklı boya ve parçaya sahip kişiselleştirilmiş Puzzle baskısı yaptırmak için üstüne basılacak fotoğrafı sisteme yükleyin. Fotoğraf dışında tasarım yapmak istiyorsanız, Baskı Adam tasarım panelini kullanarak hediyelik yapboz tasarımları yapabilirsiniz. İsterseniz Baskı Adam'dan profesyonel tasarımcı kiralayabilir; sevdikleriniz için özel bir hediye yaptırabilirisiniz. .

Ücretsiz Kargo Baskı Adam'da!

Baskı Adam kişiselleştirilebilen fotoğraf baskılı yapboz / puzzle için uygun fiyatlar sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktar TLMiktarFiyat
A4 - 63 Parça (Ayaklı)110000000 26.00 TL
A4 - 99 Parça (Ayaklı)110000000 26.00 TL
A3 - 130 Parça (Ayaklı)110000000 46.00 TL
A3 - 240 Parça (Ayaklı)110000000 46.00 TL
A4 Kalpli - 81 Parça110000000 26.00 TL
A3 Kalpli - 97 Parça110000000 46.00 TL

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Ürün Yorumları