masa bayrağı

Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 97.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 97.00 TL

Ofis Masa Bayrağı Fiyatları Hakkında

Ofis masa bayrağı olarak da bilinen ve iç mekanlarda kullanımı tercih edilen masa bayrakları genellikle belediyeler, kamu kuruluşları, yönetici ofisleri, dernekler ve şirketler tarafından kişi ya da kurumu temsil etmek üzere kullanılır. Ofis masa bayrağı siparişi verirken online sitemiz baskiadam.com'da kendi tasarımınızı oluşturabilir, hazır tasarımınızı yükleyebilir ya da sitemizdeki hazır tasarım-şablonlardan beğendiğinizi seçebilirsiniz. Malzeme olarak çift kat saten kumaş kullanılır ve çift taraflı baskı yapılır. Sitemizdeki masa bayrağı ölçüsü standart ofis Masa Bayrağı ölçüsü olan 15x22,5 cm'dir.

Masa Bayrağı Fiyatları

Sadece bayrak ya da Bayrak+Metal ayak seçebilirsiniz; masa bayrağı fiyatı bu seçiminize ve talep ettiğiniz bayrak sayısına göre oluşacaktır. Metal ayak da seçtiğiniz taktirde talebinize göre Tekli Masa Bayrağı, 2'li Masa Bayrağı, 3'lü Masa Bayrağı, 4'lü Masa Bayrağı ve 5'li Masa Bayrağı yapılabilmektedir.

Masa Bayrağı Ücretsiz Kargo!

Baskı Adam masa üstü bayrağı için uygun fiyatları size sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ŞekilMiktarFiyat
Düz 15x22,5 cm5---
10---
15---
25---
50---

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Ürün Yorumları