yelken plaj bayrak

Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 90.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 90.00 TL

Plaj / Yelken Bayrak Baskı Hakkında

Dubalı bayrak, dükkan önü bayrağı ve plaj bayrak olarak da bilinen yelken bayrak; mağaza önleri, açılış etkinlikleri ve fuarlar gibi çeşitli alanlarda markanızı duyurmanız için kullanabileceğiniz önemli bir reklam ürünüdür. Üzerine her türlü yazı, fotoğraf ya da grafik bastırabileceğiniz Yelken Bayrak için baskiadam.com sitemizde kendi yelken bayrağınızı tasarlayabilir ya da hazır yelken / plaj bayrak şablonunuzu yükleyebilirsiniz. 90x250, 75x300, 75x250 ebatlarında Damla, Oval, L bayrak ya da klasik bayrak tercih edebilirsiniz. Plak bayraklarımız rüzgara karşı dayanıklıdır. Bayraklarda kullanılan malzeme 1. sınıf raşel kumaştır.

Plaj / Yelken Bayrak Fiyatları

İhtiyacınıza göre yalnızca yelken bayrak ya da bayrak+sopa+duba seçebilirsiniz, bu seçiminize ve kaç adet bayrak talep ettiğinize göre plaj / yelken bayrak fiyatı oluşacaktır.

Plaj Bayrağı Ücretsiz Kargo!

Baskı Adam plaj bayrağı için uygun fiyatları size sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ŞekilMiktar TLMiktarFiyat
Klasik Plaj Bayrağı 75x300cm1100 90.00 TL
L Plaj Bayrağı 75x250cm1100 90.00 TL
Damla Plaj Bayrağı 90x250cm1100 90.00 TL
Oval Plaj Bayrağı 75x300cm1100 90.00 TL

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Ürün Yorumları