Fiyat Hesapla

Oval Kenar
Düz Kenar
3 İş Gününde Kargoda veya Kuryede
Aynı İş Günü Kargoda veya Kuryede
Toplam (KDV Hariç) : 45.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 45.00 TL

Acil Kartvizit Baskısı Hakkında

İş hayatının vazgeçilmezi, toplantılarda, fuarlarda ve görüşmelerde bağlantı paylaşmanın en kolay yolu kartvizitler, uygun fiyatlarla ve bir günde acil teslimat seçeneğiyle Baskı Adam’da sizi bekliyor! Baskı Adam, uygun fiyata kartvizitinizi kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’da kartvizit siparişi veriyorsanız eğer ve kartvizitleriniz acil lazımsa kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz. Metal kartvizitlik modelimize göz atmayı unutmayın!

Baskı Adam'da Kartvizit Fiyatları Hakkında

Baskı Adam'ın pratik fiyat hesaplayıcısını kullanarak istediğiniz kartvizit özelliklerini işaretleyin ister 100 adet kartvizit fiyatını ister 1000 adet fiyatını hesaplayın. Baskı Adam'da kartvizit boyutları / ölçüleri 8,5X5cm'dir standart kartviziti 350 gr mat kuşe kağıda bastırabileceğiniz gibi 400 gr mat kuşe kağıt seçeneği kartvizit tasarımınızı daha da güzel gösterecektir. 280 gr koehler dokulu kağıt kartvizit seçeneği ise kartvizitinizin başka kartvizitlerin arasında kolayca ayrışmasını sağlayacaktır. Tek taraflı, çift taraflı kartvizit seçebilir laminasyon uygulaması ile selefonlu kartvizit yaptırabilirsiniz. Oval kenar ya da düz kenar kesim seçenekleriyle de kartvizit tasarımınızı ayrıca farklılaştırabilirsiniz.

Baskı Adam, uygun fiyata kartvizitinizi kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’da kartvizit siparişi veriyorsanız eğer ve kartvizitleriniz acil lazımsa kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz. Metal kartvizitlik modelimize göz atmayı unutmayın!

Online Ücretsiz Kartvizit Tasarla

İster kartvizit tasarımınızı yükleyerek, isterseniz de sektörlere özel avukat, eczane, inşaat, muhasebe gibi kartvizit modellerini de içinde bulunduran online tasarım panelini kullanarak kendi kartvizitinizi kolayca online'da tasarlayabilirsiniz. Tasarım panelimizde Qr kod oluştrup Kare kodlu kartvizit tasarlayabilirsiniz. Daha özel bir tasarım isterseniz de Baskı Adam profesyonel tasarımcılarından birini kiralayarak kartvizit tasarımı yaptırabilirsiniz. İsme özel metal kartvizitlik modelimize de göz atmayı unutmayın!

Kartvizit Baskı Siparişi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler.

 • Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
 • Kartvizit tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun;
 • Firma logonuz, firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres en temel bilgilerdir.
 • Kartvizit üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.
 • Kendi hazır tasarımınızı yüklemeden önce,“BaskiAdam_Kartvizit_8,5x5.pdf” şablonuna uygun olarak çalıştığınıza emin olun.

Kartvizit Siparişi Sonrası Bilmeniz Gerekenler.

 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Önemli not:.

 • Aynı gün gönderim seçeneği, saat 13.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 13.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
Kağıt Cinsi ve BoyutuMiktarFiyat
350 gr. Mat Kuşe - 8,5x5 cm100 25.00 TL
250 40.00 TL
500 60.00 TL
1000 80.00 TL
2000 140.00 TL
3000 185.00 TL
Daha Fazla

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ürün Yorumları