Fiyat Hesapla

(Min: 0, Max: 1000)
 • Amerikan cilt olabilmesi için en az 25 yaprak olması gerekir. (çift yön 50 sayfa)
 • Amerikan ciltde yaprak sayısı en fazla 350 olmalıdır. (çift yön 700 sayfa) 350 yaprak üzeri siparişlerinizde 2 parça olarak ciltlenir.
Amerikan Cilt
Spiralli Cilt
Toplam (KDV Hariç) : 28.12 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 28.12 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kitap Baskısı Hakkında

Yazdığınız bir roman mı var, ya da öyküler... Onları dijital ortamdan kurtarıp gerçek kitap baskısı yaptırmak istiyorsan, Baskı Adam sana yardım eder. İster roman boyutunda, ister A4 ya da A5... İster siyah beyaz ister renkli... Baskı Adam'la istediğin ölçüde, istediğin sayıda online kitap baskı siparişi verebilirsin.

Online Kitap Baskı Fiyatları Hakkında

Baskısını almak istediğin kitabın boyutunu, adetini ve sayfa gramajını kolayca seç, Baskı Adam'ın pratik ücret hesaplayıcısı kitap baskı fiyatını hızlıca hesaplasın. Kitabınının dosyasını yükle ve  siparişinizi online ver. 

Kişiye Özel Kitap, Roman, Öykü Baskısı Nasıl Alnır?

En iyi fiyatlarla online kitap baskı siparişii vermek için önce kitabının özelliklerini seçin, ardından da dokümanını sisteme yükleyin. Gerisini Baskı Adam'a bırakın.

Ücretsiz Kargo!

Baskı Adam kitap baskısı için uygun fiyatları sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsan eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsin.  

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
BoyutMiktar TLMiktarFiyat
Roman Boyutu 13×19.5 cm1100---
101250---
251500---
501750---
7511500---
1501100000000---
Daha Fazla

Ürün Yorumları