Özellikleri Seçin

Kaşeniz için kullanacağınız keçe rengini seçebilirsiniz.

Siyah
Mavi
Kırmızı

Kaşe makinasının rengini seçiniz

Aynı gün gönderim seçeneği saat 15.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 15.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.

Yüksek adetli siparişlerinizde gönderim süresi uzayabilir lütfen bilgi alınız.

Toplam (KDV Hariç) : 7.50 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 7.50 TL

Kaşe Lastiği lazer teknoloji ile hazırlıyor,
*Aynı gün kargoluyoruz.

Kaşe lastiği siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.
 • Kaşenizin tasarımını hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun.
 • İçerisinde yer alacak yazıların uzunluğına göre en uygun kaşe boyutunu seçin; Unvan, adres, vergi dairesi ve vergi No. içeren kaşe siparişleriniz için Sırdaş İntroPrint 2 (18x47mm) ve Sırdaş İntroPrint 3 (22x58mm), Cep kaşesinde İdeal 80 ürünlerini tercih etmelisiniz.
 • Kaşe Kartuşlarının siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kullanım alanınıza en uygun kartuş rengini sipariş verirken seçmeyi unutmayın.
 • Kaşe Lastiği Bilgileri
  Ürün Tipi : Kaşe Lastiği
  Rengi : Açık Gri
  Ebat : A4 (210x297mm)
  Kalınlık : 2.3mm
Kaşe siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.
 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır. 
Önemli Not :
 • Kaşedeki dış kasa rengi stoklara göre değişiklik gösterebilir.
   
 • Aynı gün gönderim seçeneği saat 15.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 15.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.

  Yüksek adetli siparişlerinizde gönderim süresi uzayabilir lütfen bilgi alınız.

 

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti 30 TL + KDV'dir.
ÖlçüMiktar TLMiktarFiyat
Kaşe Lastiği - 9101100 7.50 TL
Kaşe Lastiği - 9111100 7.50 TL
Kaşe Lastiği - 9121100 7.50 TL
Kaşe Lastiği - 9131100 7.50 TL
Kaşe Lastiği - İdeal 501100 7.50 TL
Kaşe Lastiği - İdeal 801100 7.50 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları