Kupon Baskı

Fiyat Hesapla

x
Toplam (KDV Hariç) : 17.50 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 17.50 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kupon Baskıları ve Hediye Çekleri Hakkında

Firmalar dönem dönem satışlarını artırmak ve yeni müşteriler kazanmak için kampanyalar yapar. İndirim Kupon baskıları, hediye çeki baskıları firmaların kampanyalarında vazgeçilmez bir baskı ürünüdür. Numara, perforaj gibi baskı sonrası işlem seçeneklerini seçerek kolay şekilde sipariş verebilirsininiz. Baskı Adam kupon baskılarını yüksek baskı kalitesi ile basıp en hızlı şekilde teslim edelim.

Hediye Çeki, Kupon Baskı Fiyatları

Matbaa'dan fiyat teklifi beklemenize gerek yok. Zaman kayıp etmeden, Baskı Adam'ın pratik fiyat hesaplayıcı ile hediye çeki, kupon baskı fiyatlarını hızlıca hesaplayabilirsiniz. Ölçü, miktar ve baskı sonrası işlem seçeneklerini seç ve fiyatı hızlıca al.

Ücretsiz Kargo veya Motokurye Teslimatı!

Kupon Baskıları ve Hediye Çekleri Hakkında

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

Ürün Yorumları