Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 30.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 30.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Metal Kartvizitlik Hakkında

Lazer kazıma teknolojisiyle kişiye özel hale getirilen metal kartvizitlik kutusu, kartvizitlerinizi yıpranmalara karşı korurken aynı zamanda size prestij de sağlıyor.

Uygun Kartvizitlik Fiyatları Baskı Adam'da!

Toplantılarda, fuarlarda ya da görüşmelerde, yeni bağlantılarınız karşısında itibarınızı artıracak olan metal kartvizitlik için en uygun fiyatlar Baskı Adam'da!

Kişiselleştirilebilir Özel Baskı

9.4x5.3 cm boyutlarındaki Metal Kartvizitlik kutusu üzerine ister ismininizi yazdırabilir isterseniz de lazer kazıma teknoloji ile dilediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. TÜm bunlar için Baskı Adam'ın tasarım paneli kolaylıkla kullanabilir, kişselleştirdiğiniz metal kartvizitlik siparişinizi hızlıca verebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Baskı Adam'da!

Baskı Adam kişiselleştirilebilir metal kartvizitlikler için uygun fiyatları sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
9,4x5,3 cm1 25.00 TL
2 50.00 TL
3 75.00 TL
4 100.00 TL
5 125.00 TL
6 150.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları