Fiyat Hesapla

x
Düz
Etrafı Oval
Daire
Özel

Ürünün yıpranmamasını ve daha dayanıklı olmasını sağlayan işlemdir.

Toplam (KDV Hariç) : 20.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 20.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Şişe Etiketi Hakkında

Evde kendi butik üretimini yapmak, günümüz şartlarında bir çok insanın tercih ettiği bir yaşam biçimi olmaya başladı. Özellikle Bira etiketi, şarap etkiketi, viski etiketi, konserve kavanoz etiketi, zeytin yağı etiketi evinde kendi butik üretimini yapan insanların aradığı ihtiyaçlar olmuştur. Baskı Adam şişe etiketi tasarımlarınız uygun fiyata hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir.

Online Şişe Etiketi Tasarla

Baskı Adam'da hazır şişe etiketi tasarımınızı yükleyebilir ya da Baskı Adam'ın tasarım stüdyosundan şişe etiketi tasarımlarından birini seçerek tasarımınızı yapabilirsiniz. Gerisini Baskı Adam halleder.

Şişe etiketi siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.

 • Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online şekilde bir tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı siteye yükleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz ekstra ücretle  tasarımcı kirala sekmesini seçebilir, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
 • Etiket yapıştırcağınız şişenin ölçüsünü doğru aldığınızdan emin olun.

Şişe Etiketi siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.

Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır. 
 

Önemli Not :

Aynı gün gönderim seçeneği, saat 13.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 13.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

Ürün Yorumları