Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 177.00 TL 168.15 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 168.15 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Butiqline Davetiye 1138 Hakkında

Butiqline Davetiye 1138, incelediğiniz ürün, sade, elit, zarif ve modern davetiye tasarımların yer aldığı özel Butiqline koleksiyonuna aittir.

 • Davetiye gramajı 1. Kalite 280 gr. Özel Kağıt
 • Kullanılan Zarf / Cep 280 gr. Özel Lazer
 • Ebat 17,5x16,9 cm

Butiqline Davetiye 1138 Siparişi Öncesi Bilinmesi Gerekenler

Düğün davetiyesi tercihi yaparken, yapacağınız tercihin yıllar sonra bile insanlara bir şeyleri hatırlatabileceğini unutmayın.

 • Ofset baskının üretim süresi sipariş onaylandıktan sonra maksimum 3 iş günü, Varak yaldız baskılarında bu 7 iş günüdür. Bu sürelere kargo dahil değildir.
 • Minimum sipariş miktarınız 50 adet ve 50’nin katları olarak alınır.
 • Kurdele, Püskül, Sticker ve yapıştırma işçilikleri müşteriye aitti
 • Düğün davetiyelerin baskısı sırasında 1 ile 3 adet arasında fireler yaşanabilmektedir.
 • Kağıttan kaynaklanan desen ve ton farklılıkları hata değildir.

Siparişiniz sonrası davetiye tasarımınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilerek tarafınıza onay için e-posta olarak gönderilir. Baskiadam.com üzerinden yapacağınız onay sonrası üretime alınır. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Ofset Baskı Nedir?

Ofset baskı tekniği ile kalıp vasıtası ile boya-mürekkep davetiye kartı üzerine basılır. Baskı işlemi nispeten kısa sürer ve maliyet daha düşüktür.

Varak Yaldızlı Baskı Nedir?

Varak yaldızlı baskıda mürekkep kullanılmaz; altın veya gümüş yaldız klişe vasıtası ile davetiye kartına bir nevi pres ile yapıştırılır. Bu uyulama ile gerçekleşen baskılar ışığı yansıtarak parlar ve altın veya gümüş kaplama görünümü verir. Bu baskı işlemi ofset baskıya göre uzun sürer.

Gofre Nedir?

Davetiye kağıdının, klişe yardımı ile baskı esnasında boyasız olarak kabartılması işlemidir. Bu baskı işlemi de ofset baskıya göre uzun sürer.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
17,5x16,9 cm50 177.00 TL
100 353.00 TL
150 530.00 TL
200 706.00 TL
250 883.00 TL
300 1,059.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları