Özellikleri Seçin

Aynı gün gönderim seçeneği saat 13.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 13.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.


Toplam (KDV Hariç) : 41.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 41.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Masa takviminin baskı süreci 5 iş günüdür.
 
Sipralli 2020 Masa Takvimi
13 Yaprak, 170 Gr. Parlak Kuşe  - 19x11.5cm
Alt Karton, 400 Gr. A. Bristol –  19x11.5cm
 
Takvim siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.
 • Takviminizin reklam alanına sitemiz üzerinden online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle  tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
 • Takvim tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun;
 • Firma logonuz, telefon numarası, e-posta ve adres en temel bilgilerdir.
 • Yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.
 • Kendi hazır tasarımınızı yüklemeden önce, “Masa_Takvimi_şablonu” şablonuna uygun olarak çalıştığınıza emin olun

Siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.

 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir.
  Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
11.5x19cm1 41.00 TL
5 84.00 TL
10 125.00 TL
25 195.00 TL
50 335.00 TL
100 467.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları