Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 245.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 245.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Roll Up Baskı Hakkında

Kullanımı çok pratik olan Roll Up Banner'lar, şirketinizin, ürünlerinizin ya da markanızın bulunduğunuz ortamlarda görünür olmasına yardımcı olur. 85X200 ya da 100x200 cm ölçülerinde yaptırabileceğiniz roll up banner baskısı alümünyum materyalden mekanizması ve kolay taşıma çantası ile birlikte sipariş verilmektedir.

Roll Up Fiyatları Hakkında

İhtiyacınız olan roll up'ın ölçüsünü belirleyin, Baskı Adam'ın pratik ücret hesaplayıcısıyla ödeyeceğiniz ücreti anında görün. Tasarımınızı kolayca yapın ve siparişiniz verin.

Kendi Tasarımnızı Online'da Kendiniz Yapın

Roll up banner baskısı için elinizdeki hazır tasarımı kullanabileceğiniz gibi Baskı Adam'ın online tasarım panelini kullanarak istediğiniz tasarımı kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Daha profosyonel bir çalışma isterseniz, Baskı Adam'ın uzman tasarımcılarından kiralayarak da ihtiyacınız olan roll up banner'ı yaptırabilirsiniz.

Siparişinizi Uygun Fiyatlarla Verin

Baskı Adam uygun roll up fiyatları sunar, hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte ücretsiz kargoya verir. İstanbul’dan siparişi veriyorsanız eğer kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktar TLMiktarFiyat
85x200 cm110000 135.00 TL
100x200 cm110000 150.00 TL

Ürün Yorumları