Özellikleri Seçin

Dilerseniz baskısız olarak sipariş verebilirsiniz.


Toplam (KDV Hariç) : 170.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 170.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Fuarlarda, kongrelerde, seminerlerde, mağazalarda ve alış veriş merkezlerinde en çok işinize yarayan ve en uygun maliyetli reklam aracı olarak Roll Up bannerları tercih edebilirsiniz. Kullanımı çok pratiktir. 85x200 cm ölçüsündeki Roll Up en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

Baskılarınız iç ve dış mekan kalitesinde olduğu için en iyi sonucu alabilirsiniz.

Çalışmalarınızı kolayca sitemize yükleyebilirsiniz.

Roll Up Banner Teknik Özellikleri

Kurulu Olarak Kapladığı Alan : Y 207 x  G 87 cm

Dijital Baskı Alanı                    : Y 200 x  G 85 cm

Reklam Alanı Malzemesi       : 400 gr. Vinil

Ürün Materyali                         : Alüminyum

Taşıma Çantası                         : Var 

 

Mekanizma Kurulumu

Altta bulunan makaralı sistemi reklam görselini mekanizmanın içine sararak kapatılır. Açarken ise reklam görseli yukarı doğru çekilir ve askı germe malzemesi ile sabitlenir.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktar TLMiktarFiyat
85x200 cm110000 115.00 TL
100x200 cm110000 130.00 TL

Ürün Yorumları