Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 160.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 160.00 TL

Fuarlarda, kongrelerde, seminerlerde, mağazalarda ve alış veriş merkezlerinde en çok işinize yarayan ve en uygun maliyetli reklam aracı olarak Roll Up bannerları tercih edebilirsiniz. Kullanımı çok pratiktir. 85x200 cm ölçüsündeki Roll Up en uygun fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz.

Baskılarınız iç ve dış mekan kalitesinde olduğu için en iyi sonucu alabilirsiniz.

Çalışmalarınızı kolayca sitemize yükleyebilirsiniz.

Roll Up Banner Teknik Özellikleri

Kurulu Olarak Kapladığı Alan : Y 207 x  G 87 cm

Dijital Baskı Alanı                    : Y 200 x  G 85 cm

Reklam Alanı Malzemesi       : 400 gr. Vinil

Ürün Materyali                         : Alüminyum

Taşıma Çantası                         : Var

 

Mekanizma Kurulumu

Altta bulunan makaralı sistemi reklam görselini mekanizmanın içine sararak kapatılır. Açarken ise reklam görseli yukarı doğru çekilir ve askı germe malzemesi ile sabitlenir.

BoyutMiktarFiyat
85 x 200 Mekanizma + Vinil (Set)1 160.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları