Kare Kartvizit

Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 32.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 32.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kare Kartvizit Hakkında

Kartvizitinizde standartın dışına çıkmak ve minimal bir görüntü istiyorsanız kare kartvizit tam size göre!
Kare kartvizitin ölçüleri 5x5 cm'dir. Kağıt cinsi olarak kuşe, kraft, tuale vardır. Ve diğer online matbaaların aksine Baskı Adam'da oval köşe kesim seçeneği vardır. Bu kesim seçeneği ile kare kartvitinize şık bir tarz katabilirsiniz. 

Ürün özelliklerini seçip kartvizitiniz modelini oluşturduktan sonra Baskı Adam'ın profestonel online tasarım panelini kullanarak yüzlerce hazır tasarımdan birini seçebilir, veya kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Gerisini Baskı Adam'a bırakmanız yeterli. Baskı Adam kartvizitinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde basar ve taahhüt ettiği tarihte kargoya verir. İstanbulda kartvizit siparişi veriyorsunuz eğer ve
kartvizitleriniz acil lazımsa kurye teslimatı veya kendim teslim alacağım seçeneklerinden birini de seçebilirsiniz.

Kare Kartvizit Siparişi Öncesi Bilinmesi Gerekenler

 • Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle  tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
 • Kartvizit tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun;
  Firma logonuz, firmadaki göreviniz, telefon numarası, e posta ve adres en temel bilgilerdir.
  Kartvizit üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.
 • Kendi hazır tasarımınızı yüklemeden önce, “BaskiAdam_Kare_Kartvizit.pdf” şablonuna uygun olarak çalıştığınıza emin olun.

Kare Kartvizit Siparişi Sonrası Bilinmesi Gerekenler

 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip,
  baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir.
  Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır. 
   

Önemli Not

 • Aynı gün gönderim seçeneği, saat 13.00'e kadar verilen siparişlerde,
  yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır.
  Baskıya uygun olmayan veya saat 13.00’den sonra gelen siparişler
  bir sonraki iş gününe kalacaktır.

 

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
Kağıt Cinsi ve BoyutuMiktarFiyat
350 gr. Mat Kuşe - 5x5 cm100 20.00 TL
250 29.00 TL
500 44.00 TL
1000 63.00 TL
2000 112.00 TL
3000 152.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları