Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 90.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 90.00 TL

Kağıt Boyutları : A4 Tepsi İçi - A3 Tepsi Altı
Kağıt Özelliği  : 80 Gr. 1 Hamur - 90 Gr. Kuşe - 115 Gr. Kuşe
 

Restoran, Cafe veya Lokantanız için müşterileriniz ile en yakın teması kurabileceğiniz alan Amerikan Servislerdir. Kurum imajınızı yansıtan bir tasarımla müşterilerinizin aklında yer edinebilirsiniz. Kağıt amerikan servisler pratiktir ve sağlıklıdır. Zamandan tasaruf etmenizi sağlar, tek kullanımlık olduğu için hijyenik bir izlenim sağlar.

Tasarım : Hazır tasarımlarımız üzerinde ister değişiklik yapabilirsiniz, dilerseniz sadece bir logonuzu veya işletmenizin ismini ekleyerek size özel ürünü kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

BoyutMiktarFiyat
A3 Tepsi Altı250---
500---
1000---
2000---
5000---
10000---
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları