Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 90.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 90.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kağıt Boyutları : A4 Tepsi İçi - A3 Tepsi Altı
Kağıt Özelliği  : 80 Gr. 1 Hamur - 90 Gr. Kuşe - 115 Gr. Kuşe
 

Restoran, Cafe veya Lokantanız için müşterileriniz ile en yakın teması kurabileceğiniz alan Amerikan Servislerdir. Kurum imajınızı yansıtan bir tasarımla müşterilerinizin aklında yer edinebilirsiniz. Kağıt amerikan servisler pratiktir ve sağlıklıdır. Zamandan tasaruf etmenizi sağlar, tek kullanımlık olduğu için hijyenik bir izlenim sağlar.

Tasarım : Hazır tasarımlarımız üzerinde ister değişiklik yapabilirsiniz, dilerseniz sadece bir logonuzu veya işletmenizin ismini ekleyerek size özel ürünü kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
A3 Tepsi Altı250---
500---
1000---
2000---
5000---
10000---
Daha Fazla

Ürün Yorumları