Fiyat Hesaplama

Kaşeniz için kullanacağınız keçe rengini seçebilirsiniz.

Toplam (KDV Hariç) : 33.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 33.00 TL

 

Sırdaş Otomatik Kaşeler

Kaşe kullanımı günümüzün bir gereği olarak karşımıza çıkıyor. Yeni sağlam ve kullanışlı modeller oluşturmak için çok yoğun mesai harcıyoruz. Firma olarak sizin için ürettiğimiz modeller içerisinde sırdaş otomatik kaşeler, üretim kalitemizi ve size sunduğumuz renkli seçenekleri gösteriyor. Online olarak anında hizmet parolasıyla üretim yapıyoruz, ortaya çıkarmış olduğumuz mükemmel tasarımlarla birlikte size birbirinden güzel kaliteli ve modern kaşe seçenekleri sunmaya devam ediyoruz.

Hem bütçenize uygun hem de acil baskı metotları ile birlikte oluşturduğumuz olağanüstü kaşe çeşitliliği, size en iyi hizmeti temsil ediyor. İnternet üzerinden online kaşe tasarım hizmetini şu anda sadece baskı adam vermektedir. Firmamızın kaşe konusunda yaptığı çalışmalar, siz müşteriler için gerçekten mükemmel bir sonuç ortaya koymaktadır.

Sırdaş Otomatik Kaşe Tasarımı

 • Online tasarım

Pek çok ürünümüzde online tasarım fırsatı veriyoruz, aynı zamanda kullanacağınız ürünü sizin isteğinize uygun tasarım şeklinde destekliyoruz. İnternet üzerinden hizmet veriyoruz ve ürünlerimiz tam da size uygun şekilde hazırlanmış durumda.

 • Hazır tasarımlar içerisinden seçim

Tasarım konusundaki mükemmel çalışmalarımız, özel tasarımlı kaşe konusunda size her zaman yardımcı oluyor. Bizim bilgi ve yerimize ve kaliteli alt yapımıza güveniyorsanız, kaşe tasarımı konusunda ortaya çıkarmış olduğumuz ürün seçenekleri, sizin için iyi bir tercih olabilir.

 • Kendinizi kendiniz tasarlayın

Kendi kaşeni kendin yap sloganıyla çıktığımız yolda, size renkli kaşe ve özel tasarımlı kaşe seçeneklerini en ucuz koşullarda sunmaktayız. Ekonomik ürünlerimiz olduğu gibi acil hizmetlerimizde birlikte oldukça kullanışlı ürünler, tercih ederek ve severek kullanacağınız alternatifleri oluşturmaktadır. Kendi kullanacağınız ürünü elbette ki kendinizin isteyeceği şekilde tasarlamak, muazzam bir hizmet ve size çok önemli şans veren bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

 • Kaliteli kaşe
 • Ucuz kaşe
 • Renkli kaşe
 • Özel tasarımlı kaşe

En uygun koşullarda size sunulan ürünlerimiz arasında yer alıyor.

BoyutMiktar TLMiktarFiyat
MobiStamps Print R30 - Büyük Boy ø30 mm
sayfa başına iş (1)
1100 33.00 TL
MobiStamps Print R40 - Büyük Boy ø40 mm
sayfa başına iş (1)
1100 36.00 TL
Yuvarlak Kaşe Lastiği
sayfa başına iş (1)
1100 10.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları