Fiyat Hesaplama

Yükleniyor...

Toplam (KDV Hariç) 202.92 TL
Kargo
Genel Toplam (KDV Hariç) 202.92 TL

- Tutkallı bloknot fiyatları için sayfanın sağ tarafındaki tablodan seçebilirsiniz.

- Tutkallı bloknot ürünümüz 3 farklı ebattan oluşmaktadır.

 • A6 Tutkallı Bloknot
 • A5 Tutkallı Bloknot
 • A4 Tutkallı Bloknot

- Tutkallı bloknot ürünlerimizde kağıt gramajı 80 gr. 1.hamur kağıttır. Bloknotların altında 300 gr. amerikan bristol taşıyıcı kağıt bulunmaktadır.

- Tutkallı bloknotlar 50'lik yapraklar halinde ciltlenmektedir.

- İşçiliklerimiz 1. sınıfdır. Tutkalları çabuk bozulmaz.

Tek Renk Baskı Nedir? : CMYK renklerinden sadece birinin kullanılarak baskı yapılmasıdır. 4 rengin tonları bu baskıda kullanılabilir.

4 Renk Baskı Nedir?  :
CMYK renklerinin tümünü kullanılarak baskı yapılmasıdır. 4 renk ve tonları bu baskıda kullanılabilir.

 

 

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.