Fiyat Hesaplama


Toplam (KDV Hariç) : 15.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 15.00 TL

Dijital Baskı - Renkli Çıktı

Baskı işlemleri genel olarak pek çok kişi için yalnızca matbaa ürünleri ile alakalı işlemleri yapan firmalar tarafından araştırıldığı düşünülmekte. Halbuki birçok farklı firma da günümüzde renkli çıktı konusunda oldukça ciddi anlamda araştırmalar yapıyorlar. Renkli çıktılar birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bu aşamada önemli olan şeylerin başında ise çıktıların kaliteli olması gerekmektedir. Aksi halde renkli çıktıların kalitesiz olması firmaların karşılarındaki firmalar ya da hedef kitleleri üzerinde olumsuz bir izlenim bırakmalarına sebep olabilecektir. Bu tarz durumların kendini göstermesini engellemek adına dikkat edilmesi gereken en önemli şey ise baskıların mümkün olduğu kadar kaliteli olmasıdır.

Şimdilerde birbirinden farklı renkli çıktı yapılan yer bulunsa da firmanızın kendini en iyi şekilde ifade edilebilmesi adına sizler için renkli çıktıları hazırlamaya devam etmekteyiz. Renkli baskılarımız birçok farklı alanda kullanılmak adına özel olarak hazırlanmaktadır. Bu tarz baskılar ile alakalı fiyat hesaplaması yaparken öncelikli olarak baskının boyutlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Çıkartma etiket modelinin yanı sıra birbirinden farklı kağıt şekillerinde de renkli çıktı işlemleri yapılabilir. Farklı sayılarda hazırlanabilecek olan çıktılar ile beraber firmalar gerek kurumsal çalışmalar gerekse tanıtım işlemleri daha öncesinde olmadığı kadar etkili bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır. Üstelik renkli çıktıları fiyatları oldukça uygundur. Böylece hangi sektör içerisinde olduğu fark etmez, her firma kendileri için isteklerine göre renkli çıktılar bastırabilecektir. 

Boyut ve KağıtMiktar TLMiktarFiyat
33 x 48 - Kuşe Etiket125 15.00 TL
2650 15.00 TL
51100 15.00 TL
33 x 48 - 115 Gr. Mat Kuşe125 15.00 TL
2650 15.00 TL
51100 15.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları