Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 168.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 168.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Plastik Kalem MRC226 Hakkında

Plastik kalemler, metal kalemlere göre daha ekonomiktir. Ve plastik yüzeyi sayesinde tampon baskı daha iyi sonuç verir. İster armağan isterseniz de promosyon olarak müşterilerinize ve hedef kitlenize marka bilinirliğini arttırmak için dağıtabilirsiniz. Plastik tükenmez kalemler diğer promosyon ürünlerine göre daha hızlı elden ele dolaşır. Bu sayede promosyon plastik kalem ile tanıtım faaliyetleriniz daha kalıcı olur.

Baskiadam.com’da kalemlerinizin tasarımını online yapabilir veya hazır tasarımızı yükleyebilirsiniz. Plastik kalemlerde 2 çeşit baskı kullanılır bunlar; Lazer markalama (kazıma) ve tampon baskıdır. Tampon baskı Lazer markalamaya göre daha iyi ve hızlı sonuç verir.

Plastik Kalem MRC226 Siparişi Öncesi Bilinmesi Gerekenler

 • Minimum sipariş miktarı 50 adettir.
 • Siparişinizden sonra kalem tasarımınız, ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak baskıya uygun hale getirilerek tarafınıza onay için e-posta yoluyla gönderilir. baskiadam.com üzerinden yapacağınız onaydan sonra üretime alınır. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.
 • Üretim günü 3-5 iş günüdür.

Tampon Baskı Nedir?

Tampon Baskı, promosyon ürünlerinden en çok kullanılan baskı tekniğidir. Plastik, metal ve benzeri malzemelere tampon baskı yapılabilir. Eğimli, yuvarlak, düz yüzeylere istenilen renkte baskı yapılabilir.

Lazer Markalama Kazıma Nedir?

Lazer Markalama / Kazımada lazer teknolojisi kullanılır. Metal veya benzeri bir malzemenin üzerine lazer teknolojisi ile iz bırakma işlemidir. Bu baskılarda herhangi bir mürekkep kullanılmaz.
Kalıcıdır ve silinmez. Metal kalemlerde Lazer markalama tampon baskıya göre daha iyi ve hızlı sonuç verir

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
13,7x0,9 cm50 43.00 TL
100 83.00 TL
250 200.00 TL
500 390.00 TL
1000 699.00 TL
2000 1,312.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları