Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 5.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 5.00 TL

Baskiadam Numaralı Kağıtlar kategorisinden hemen numaralı kağıt ;
A4  1. Hamur 80 Gr. - 1-50 Arası Numara Baskı Set
A4  1. Hamur 80 Gr. - 1-100 Arası Numara Baskı Set
A4  1. Hamur 80 Gr. - 1-250 Arası Numara Baskı Set 
A4  1. Hamur 80 Gr. - 1-500 Arası Numara Baskı Set
A4  1. Hamur 80 Gr. - 1-1000 Arası Numara Baskı Set
A4  1. Hamur 80 Gr. - 1-1500 Arası Numara Baskı Set

dikey basılı paketler halinde sipariş verebilirsiniz.

 • Numaralı kağıtlar şirketlere ait yezmiye ve kebir defterlerinin basılabilmesi amacıyla sürekli form kağıdı veya A4 fotokopi kağıdının her sayfasına verilerek hazırlanan kağıtlardır.
 • Baskiadam.com üzerinden vereceğiniz numaralı kağıtlar resmi olarak 5 yıl sorun yaşamadan saklanabilmesi ve yazdırma esnasında yazıcıda sıkışma yapmaması için 1. hamur 0 gram kağıt malzemeden üretilmektedir.
 • 1. Hamur kağıt kullanıldığı için kağıt tozu minimumdur ki bu da yazınızda problem yaşamamanızı sağlar.
 • Tam otomatik makinelerde basılan numaralı kağıtlarımız yukarıda belirtilen adetler setler halinde, basılı ve sıralı halde hatasızdır.

A4 ebatlı
80 gram kağıt gramajlı
Dikey

Numaralı A4 kağıt siparişlerinizi aynı gün kargoluyoruz.*

Önemli Not:
*Aynı gün kargo, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları