Matuya Kaşe

Fiyat Hesaplama

Kaşeniz için kullanacağınız keçe rengini seçebilirsiniz.

Toplam (KDV Hariç) : 9.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 9.00 TL
Matuya Otomatik Kaşeleri lazer teknoloji ile hazırlıyor,
*Aynı gün kargoluyoruz.

Matuya Print 11 - 14x38mm
Matuya Print 12 - 18x47mm
Matuya Print 13 - 22x58mm

Kaşe siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler
 • Kaşenizin tasarımını hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun.
 • İçerisinde yer alacak yazıların uzunluğına göre en uygun kaşe boyutunu seçin; Unvan, adres, vergi dairesi ve vergi No. içeren kaşe siparişleriniz için Matuya Print 12 (18x47mm) ve Matuya Print 13 (22x58mm) ürünlerini tercih etmelisiniz.
 • Kaşe Kartuşlarının siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kullanım alanınıza en uygun kartuş rengini sipariş verirken seçmeyi unutmayın.

Önemli Not
Kaşedeki dış kasa rengi stoklara göre değişiklik gösterebilir.
*Aynı gün kargo, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.

 

BoyutMiktar TLMiktarFiyat
Matuya Print 10 - 10x27 mm - Mini Boy
sayfa başına iş (1)
1100 9.00 TL
Matuya Print 11 - 14x38 mm - Küçük Boy
sayfa başına iş (1)
1100 10.00 TL
Matuya Print 12 - 18x47 mm - Orta Boy
sayfa başına iş (1)
1100 11.00 TL
Matuya Print 13 - 22x58 mm - Büyük Boy
sayfa başına iş (1)
1100 12.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları