Baby Shower Ekonomik Magnet

Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 65.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 65.00 TL

Baskı Ölçüsü : 7 x 5 cm
Üretim Süresi : 2 İş Günü

Fotoğram magneti, tüm metal yüzeylere rahatlıkla yapıştırılabilmektedir. Fotoğrafın arka yüzeyindeki özel mıknatıs sayesinde yapıştığı yerde leke ve iz bırakmayan fotoğraf magnetleri hayatınızın her alanında sizlere büyük kolaylık sağlayan araçlara rahatlıkla yapıştırarak her an ulaşabileceğiniz bir yerde durmasını sağlayabilirsiniz.
İnsanlar bu tür magnetleri buzdolaplarında bulundururlar çünkü ulaşmaları daha kolaydır. Fotoğraf magnetleri yalnızca şirketler içinde geçerli değildir tabii. Sevdiklerinizin fotoğraflarını fotoğraf magneti olarak bastırabilir ve dilediğiniz zaman görebilmek için metal bir alana yapıştırabilirsiniz.

Baby Shower Magneti İle Yapabilecekleriniz;
*Hoşgeldin bebek MAgnetleri
*Çok Resimli Magnet Panolar
*Nişan & Nikah Magnetleri
*Doğum Günü Magnetleri
*Temalı Parti Süsleri
*Sünnet Magnetleri
*Kişiye Özel Mıknatıslı Fotoğraf Baskılı Magnet

BoyutMiktarFiyat
7x5cm25 65.00 TL
50 74.00 TL
100 100.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları