Baby Shower Ekonomik Magnet

Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 65.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 65.00 TL

Baskı Ölçüsü : 7 x 5 cm
Üretim Süresi : 2 İş Günü

Fotoğram magneti, tüm metal yüzeylere rahatlıkla yapıştırılabilmektedir. Fotoğrafın arka yüzeyindeki özel mıknatıs sayesinde yapıştığı yerde leke ve iz bırakmayan fotoğraf magnetleri hayatınızın her alanında sizlere büyük kolaylık sağlayan araçlara rahatlıkla yapıştırarak her an ulaşabileceğiniz bir yerde durmasını sağlayabilirsiniz.
İnsanlar bu tür magnetleri buzdolaplarında bulundururlar çünkü ulaşmaları daha kolaydır. Fotoğraf magnetleri yalnızca şirketler içinde geçerli değildir tabii. Sevdiklerinizin fotoğraflarını fotoğraf magneti olarak bastırabilir ve dilediğiniz zaman görebilmek için metal bir alana yapıştırabilirsiniz.

Baby Shower Magneti İle Yapabilecekleriniz;
*Hoşgeldin bebek MAgnetleri
*Çok Resimli Magnet Panolar
*Nişan & Nikah Magnetleri
*Doğum Günü Magnetleri
*Temalı Parti Süsleri
*Sünnet Magnetleri
*Kişiye Özel Mıknatıslı Fotoğraf Baskılı Magnet

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
7x5cm25 65.00 TL
50 74.00 TL
100 100.00 TL

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kategoriye göre ara

Ürün Yorumları