Fiyat Hesaplama

Kartvizitin kesim şeklini seçebilirsiniz. Özel kesimli kartvizitlerde kesimin nasıl olacağını mutlaka bildiriniz.

Baskı yönünü buradan belirleyebilirsiniz. Kartviziti tek yönlü isyorsanız çalışmanızda tek yönlü olmalıdır.


Toplam (KDV Hariç) : 99.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 99.00 TL
Laklı kartvizitlerin baskı süreci 15 iş günüdür.
Profesyonel bir görünüme sahip,  laklı lüks kartvizitler.
 
8,2x5,2cm - 400 Gr. Mat Kuşe, Mat selefon, Kısmi Lak
8,2x5,2cm – 350 Gr. Mat Kuşe, Mat selefon, Kabartma Lak
 
Kartvizit siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler
 • Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle  tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.
 • Kartvizitinizde lak olmasını istediğiniz yerler belirtiniz.
 • Kartvizit tasarımınızı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun;
 • Firma logonuz, firmadaki göreviniz, telefon numarası, e-posta ve adres en temel bilgilerdir.
 • Kartvizit üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.

Kendi hazır tasarımınızı yüklemeden önce, “BaskiAdam_Laklı_Kartvizitler” şablonuna uygun olarak çalıştığınıza emin olun.

Kağıt CinsiMiktarFiyat
8,5x5 cm 400 Gr. Mat Selefon Kabartma Lak1000 99.00 TL
2000 198.00 TL
3000 297.00 TL
4000 396.00 TL
5000 495.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları