Fiyat Hesapla

Ofset boya iç baskı ücreti adet farkı gözetmeksizin 30 TL + KDV’dir.


Toplam (KDV Hariç) : 42.00 TL 39.90 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 39.90 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kristal Davetiye 70318 Hakkında

Kristal Davetiye 70318, incelediğiniz düğün davetiyesi 13x18,7cm ölçülerindedir. Bu düğün davetiyesi yeşil renkte ve çiçek desenli olup kenarları içe doğru katlanarak kendiliğinden zarf şeklini almaktadır. Davetiye dışı kurdele ve isim kartı ile zarif bir görünüm kazanmıştır. Online tasarım panelimizi kullanarak düğün davetiyesi tasarımınızı yapabilirsiniz. Kristal Davetiye 70318 düğün davetiyesi modelleri dışında diğer uygun fiyatlı düğün davetiyesi modellerimize de göz atabilirsiniz..

Kristal Davetiye 70318 Siparişi Öncesi Bilinmesi Gerekenler

 • Düğün davetiyesi tercihi yaparken, yapacağınız tercihin yıllar sonra bile insanlara bir şeyleri hatırlatabileceğini unutmayın.
 • Minimum sipariş miktarınız 50 adet ve 50’nin katları olarak alınır.
 • Kurdele, Püskül, Sticker ve yapıştırma işçilikleri müşteriye aittir
 • Düğün davetiyelerin baskısı sırasında 1 ile 3 adet arasında fireler yaşanabilmektedir.
 • Kağıttan kaynaklanan desen ve ton farklılıkları hata değildir.
 • Siparişiniz sonrası davetiye tasarımınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilerek tarafınıza onay için e-posta olarak gönderilir. Baskiadam.com üzerinden yapacağınız onay sonrası üretime alınır. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır

Ofset Baskı Nedir?

 • Ofset baskı tekniği ile kalıp vasıtası ile boya-mürekkep davetiye kartı üzerine basılır. Baskı işlemi nispeten kısa sürer ve maliyet daha düşüktür.
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
13x18,7 cm50 42.00 TL
100 84.00 TL
150 126.00 TL
200 168.00 TL
250 210.00 TL
300 252.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları