Fiyat Hesapla

Ofset boya iç baskı ücreti adet farkı gözetmeksizin 30 TL + KDV’dir.


Toplam (KDV Hariç) : 45.00 TL 42.75 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 42.75 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Kristal Davetiye 70255 Hakkında

Kristal Davetiye 70255, incelediğiniz düğün davetiyesi 20x14 cm ölçülerindedir. Bu zarif düğün davetiyesinin iç kısmı gül deseni ile sade bir tasarımla yapılmıştır. Davetiye zarfı gül baskılı Kraft kağıttan yapılmış olup hasır ip ve isim kartı ile bağlanarak şık bir görünüm kazanmıştır. Online tasarım panelimizi kullanarak düğün davetiyesi tasarımlarınızı yapabilirsiniz. Kristal Davetiye 70255 düğün davetiyesi modelleri dışında diğer uygun fiyatlı düğün davetiyesi modellerimize de göz atabilirsiniz.

Kristal Davetiye 70255 Siparişi Öncesi Bilinmesi Gerekenler

 • Düğün davetiyesi tercihi yaparken, yapacağınız tercihin yıllar sonra bile insanlara bir şeyleri hatırlatabileceğini unutmayın.
 • Minimum sipariş miktarınız 50 adet ve 50’nin katları olarak alınır.
 • Kurdele, Püskül, Sticker ve yapıştırma işçilikleri müşteriye aittir
 • Düğün davetiyelerin baskısı sırasında 1 ile 3 adet arasında fireler yaşanabilmektedir.
 • Kağıttan kaynaklanan desen ve ton farklılıkları hata değildir.
 • Siparişiniz sonrası davetiye tasarımınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilerek tarafınıza onay için e-posta olarak gönderilir. Baskiadam.com üzerinden yapacağınız onay sonrası üretime alınır. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

Ofset Baskı Nedir?

 • Ofset baskı tekniği ile kalıp vasıtası ile boya-mürekkep davetiye kartı üzerine basılır. Baskı işlemi nispeten kısa sürer ve maliyet daha düşüktür.
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
20x14 cm50 45.00 TL
100 90.00 TL
150 135.00 TL
200 180.00 TL
250 225.00 TL
300 270.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları