Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 155.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 155.00 TL

Sipariş vermek için tasarımınızı oluşturun

Ölçü :  9.5x15.5 cm
Kağıt Seçeneği : Kraft ve Amerikan Bristol
Zarf Seçeneği : Kendinden Zarflı
Aksesuar : Hasır İp

Çalışmanızı kendiniz tasarlayın, biz baskıya uygun hale getirip onayınızı aldıktan sonra baskı işlemini gerçekleştirelim. Düğün gününüzü daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirin. 

Bu üründe baskı süresi 24 Saattir.

BoyutMiktarFiyat
Lüks Davetiye 9,5x15,5 cm100 155.00 TL
200 165.00 TL
300 175.00 TL
400 205.00 TL
500 225.00 TL
600 245.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları