Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 115.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 115.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Ölçü :  9.5x15.5 cm
Kağıt Seçeneği : Kraft ve Amerikan Bristol
Zarf Seçeneği : Kraft
Aksesuar : Hasır İp

Çalışmanızı kendiniz tasarlayın, biz baskıya uygun hale getirip onayınızı aldıktan sonra baskı işlemini gerçekleştirelim. Düğün gününüzü daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirin. 

 

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
9,5x15,8 cm100 115.00 TL
200 140.00 TL
300 165.00 TL
400 195.00 TL
500 217.00 TL
600 245.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları