Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 156.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 156.00 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

KelebeK Düğün Davetiyesi siparişiniz bir günde üretilip kargoya teslim edilir.
 

Davetiye Boyutu :

Katlanmamış boy : 15 x 12 cm
Katlanmış boy : 15 x 31 cm
Kağıt özelliği : 250 Gr. Amerikan Bristol

Kelebek Davetiye Sipariş vermeden bilmeniz gerekenler
 • Sadece sitemiz üzerindeki şablonu kullanabilirsiniz. Dilerseniz site üzerinden tasarım yapabilirsiniz. Dilerseniz Şablonu bilgisayarınıza indirip çalışmanızı yapabilirsiniz. 
 • Bilgisayarınızdaki çalışmayı PDF formatında convertli şekilde göndermelisiniz. 
 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır. 
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktarFiyat
15 x 31,5 cm100 156.00 TL
200 200.00 TL
300 240.00 TL
400 284.00 TL
500 328.00 TL
600 368.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları