Fiyat Hesaplama


Toplam (KDV Hariç) : 155.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 155.00 TL
Kelebek Düğün Davetiyesi siparişiniz bir günde üretilip, kargoya teslim edilir.

Davetiye Boyutu 
Katlanmamış boy : 15 x 12 cm
Katlanmış boy : 15 x 31 cm
Kağıt özelliği : 250 Gr. Amerikan Bristol

Kelebek Davetiye Siparişi vermeden bilmeniz gerekenler
 • Sadece sitemiz üzerindeki şablonu kullanabilirsiniz. Dilerseniz site üzerinden tasarım yapabilirsiniz. Dilerseniz Şablonu bilgisayarınıza indirip çalışmanızı yapabilirsiniz. 
 • Bilgisayarınızdaki çalışmayı PDF formatında convertli şekilde göndermelisiniz. 
 • Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir. E-posta adresinize, onayınız için gönderilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır. 
BoyutMiktarFiyat
15 x 31 cm100 155.00 TL
200 180.00 TL
300 210.00 TL
400 240.00 TL
500 270.00 TL
600 305.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları