Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 42.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 42.00 TL

2019 Ramazan İmsakiyesi fiyatlarını incelemek için yandaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Online tasarım seçeneğimizle en güzel imsakiye modellerine bakarak sipariş verebilirsiniz. İmsakiye'nizi hızlı bir şekilde baskıya alabilrsiniz. İmsakiye baskılarınız 24 saat içinde kargoya teslim edilir.

 • Kabe Resimli İmsakiyesi
 • Osmanlı Padişahları İmsakiyesi
 • Cami Resimli İmsakiyeleri
Önemli Bilgilendirme
 • İmsakiyelerimiz; Türkiye'nin bütün illerinin imsak saatleri Diyanetten alınan bilgilerle hazırlanır.
 • İmsakiye siparişi verirken mutlaka hangi ilden sipariş verdiğinizi belirtiniz.
BoyutMiktarFiyat
22 x 31 cm50 42.00 TL
100 58.00 TL
200 90.00 TL
300 125.00 TL
400 155.00 TL
500 195.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları