Fiyat Hesaplama

Davetiyeleriniz için kağıt özelliğini belirleyebilirsiniz.


Toplam (KDV Hariç) : 535.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 535.00 TL

Ekonomik Düğün Davetiyesi

Hayatındaki en mutlu gününü sevdikleriyle paylaşmak isteyen insanlar, planladıklarını organizasyon ve törene yakınlarını davet etmek isterler. Son derece mutlu ve eğlenceli bir düğün ortamı olsa bile, düğün bittikten sonra arkada kalan unsurların düğünü hatırlatması, gerçekten çok önemlidir.

Düğün davetiyesi tercihi yaparken, bu yapacağınız tercihin yıllar sonra bile insanlara bir şeyleri hatırlatabileceğini unutmayın. Birbirinden kaliteli seçenekler ve davetiye örnekleri, insanların seçmesi için farklı bir seçenek olarak sunuluyor

Ekonomik davetiye az masraf demek

Düğün ya da nişan gibi törenlerde masraflarınızı çoğaltmayın. Eğer masrafları kısmayı düşünüyorsanız ekonomik davetiye ürün seçeneklerimize mutlaka göz atın.

Davetiye Çeşitleri

Planladığımız organizasyona göre, hazırlanacak davetiye modellerinin de uyumlu olması çok önemlidir. Nikâh, nişan veya düğün töreninde elbette ki farklı davetiye seçenekleri karşımıza çıkacaktır. Konukların kendisini özel hissetmesini sağlayan bu muazzam yöntem ve seçenek, yıllardan beri adeta içimizde yaşayan bir kültür haline geldi.

Davetiye seçeneklerini şu şekilde sınıflandırmak mümkündür:

 • Düğün davetiyesi
 • Nişan davetiyesi
 • Nikâh davetiyesi
 • Sünnet düğünü davetiyesi

Planlamayı düşündüğünüz bütün organizasyonlara uygun davetiye örnekleri bulunmaktadır. Gelişmiş baskı metotlarını son derece hızlı ve etkili kullanan firmamız, düğün davetiyesi hazırlıklarında size her zaman yardıma hazırdır.

Davetiye Konusunda Verdiğimiz Hizmetler

Çabuk, özel ve anlamlı olduğu kesin olan davetiye modellerinin, tasarımı da gerçekten çok önemli bir yer tutuyor. Tam da sizi yansıtacak mutluluğunuzu adeta belgeleyecek davetiye seçenekleri için, önünüzde bir kaç alternatif bulunmaktadır. Firma olarak en kaliteli seçenekleri sunma yolunda her zaman memnuniyet verici çözümler oluşturduk.

Online Tasarım Düğün Davetiyeleri

İnternet üzerinden kolay uygulamalı ve olumlu sonuçları ile kendini gösteren online tasarım çalışmaları, hayalinizdeki tasarım için size yardımcı olabilir. Vaktinizi çok almayacak bu çözüm klasik gibi görünse de gerçekten ortaya çıkardığı mükemmel sonuçlar çok iyi biliniyor.

Kendin Tasarla Yöntemi

Sistemin size bir fırsat olarak sunduğu kendin tasarla yöntemi sayesinde, hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ön plana çıkaracak bu uygulama ile birlikte herkesi şaşırtacak mükemmel tasarımlara imza atabilirsiniz.

Mevcut Tasarım Yükle Seçeneği

Daha önceden uzmanlar tarafından mükemmel şekilde tasarlanmış her bir davetiye modeli, kendi ışıltısını yansıtacaktır. Sizin tercihleriniz buradaki mevcut seçenekler ile birlikte bir bütünlük yakalayacak, organizasyonun uzağa ve tören hazırlığını da uygun şekilde sonuç verecektir. Anında sipariş, hızlı ulaşım ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte, düğün davetiyeleri sizin kendi özelliğinizi dışa yansıtsın. Bu muazzam projeler, gerek hazır seçeneklerden gerekse de sizin yaratıcı gücünüzden faydalanarak oluşturuluyor. O halde firmamızın bu sizin için hazırlamış olduğu projeler mutlaka değerlendirin.

 

BoyutMiktarFiyat
17x11 cm1000 535.00 TL
2000 1,025.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları