Fiyat Hesaplama

Yükleniyor...

Toplam (KDV Hariç) 290.00 TL
Kargo
Genel Toplam (KDV Hariç) 290.00 TL

Sipariş vermeden önce dikkat edilmesi gerekenler;

- Sipariş detaylarınız dikkate alınır. 
- Sipariş verirken broşür yönünü lütfen doğru işaretleyiniz. Çift taraflı (arkalı-önlü) tasarımlarınızı Tek taraflı seçeneği ile yolladığınızda broşürünüzün sadece ön kısmı basılacaktır. 


- Siparişinizi yanlış verdiyseniz lütfen siparişinizi iptal edip, doğru siparişi veriniz.
- Tasarım yükleyerek sipariş verecekseniz lütfen öncelikle sitedeki broşür şablonunu bilgisayarınıza indiriniz. 


- Bu şartlar içerisinde hazırlanmayan tüm ürünlerde sorumluluk kabul etmemekteyiz.

 

Broşür Özellikleri
Boyut : A5 ( 15x21cm )
Teslim Süresi : 7-10 Gün

 

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.