eczane ilaç etiketi

Eczane İlaç Etiket Baskısı Hakkında

Eczane ilaç etiketi tüm eczanelerin ihtiyacı olan baskılı metaryellerdir. İlaç kutusunun üzerine yapıştırılan etikete ilacı kullanma bilgisini yazılarak hastaya - müşteriye kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca eczane ilaç etiketinin tasarımında eczanenizin logosnu, adres ve telefon bilgilerinizi yazarak marka bilinirliğinizi de artırabilirsiniz.

Eczane İlaç Etiketi Fiyat ve Tasarımı Hakkında

Baskı Adam'ın pratik fiyat hesaplayıcısını kullanarak istediğiniz kağıt ve adet 
özellikteni işaretleyerek eczane ilaç etiketi baskı fiyatınızı hızlıca hesaplayabilir ve online tasarımınızı yapabilirsiniz.


Eczane İlaç Etiketi Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler


 • Online tasarım panelimizde tasarımınızı yapıyorsanız site uyarılarına dikkat ederek tasarımınızı yapmalısınız. Hazır tasarımınızı yükleyecekseniz CMYK renk formatında 3’er mm taşmalı olarak yüklemelisiniz.
 Kesimde mm kaymalar yaşabileceği için kesim alanına yazıları çok yaklaştırmmaanız gerekir.

 • Eczane ilaç etiket - sricker tasarımızın üzerindeki yazıların kolayca okunabilir olmasına dikkat edin.


Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

 • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

1 - Ürün Seç:
Menüden ihtiyacın olan ürünü seç. Miktar, kâğıt ve baskı sonrası işlem seçeneklerini belirle.

2 - Tasarımını Yap:
Hazır tasarımını yükle ya da Baskı Adam’ın ücretsiz tasarım panelini kullan.

3 - Baskı Öncesi Kontrol:
Tasarımın baskı öncesi kontrol edilir ve hatalı yerler düzenlenerek onay için sistemden gönderilir.

4 - Hızlı Teslimat:
Baskı Adam söz verdiği sürede siparişlerini Kargo / Kurye / Ofisten Teslim seçenekleriyle teslim eder.

Benzer ürünler

Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 67.25 63.89
Genel Toplam (KDV Hariç) : 63.89

Ürün Yorumları