Duvar Saati

Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 59.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 59.00 TL

Sevginizi her dakika hissettirin.

Ebat: 32 x 32 cm
Malzeme: Düz Cam
İç Malzeme: 350Gr. Mat Kuşe 

Duvar Saati sipariş öncesi dikkat edilmesi gerekenler;

 • Tasarım sayfasında bulunan şablon üzerinde sadece arkaplan üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.
 • Görselin dışında eklediğiniz resim üzerine isim, tarih gibi bilgilerde ekleyebilirsiniz.
 • Tasarımda görsel olarak eklenen akrep, yelkovan gibi detaylar baskıda çıkmayacaktır. 
 • Tasarım yükle bölümünden 36cm x 35 cm ölçülerinde çalışmanızı da ekleyebilirsiniz.

Sipariş sonrası bilmeniz gerekenler;

 • Sipariş sonrası tasarımınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip baskıya uygun hale getirilir. Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.
BoyutMiktarFiyat
32cm x 32 cm1 59.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları