Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 14.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 14.00 TL
Otomatik Cep Kaşeleri lazer teknoloji ile hazırlıyor,
*Aynı gün kargoluyoruz.
 • Floman M-20 Cep Kaşesi - 50x18 mm
 • İdeal 50 Cep Kaşesi - 40x15 mm
 • İdeal 80 Cep Kaşesi - 50x20 mm
 • Trodat 9412 Cep Kaşesi - 50x20 mm
Cep Kaşe siparişiniz öncesi dikkat edilmesi gerekenler

Cep kaşe siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Cep Kaşenizin tasarımını hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun. Cep Kaşe Kartuşlarının siyah, kırmızı ve mavi olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Kullanım alanınıza en uygun kartuş rengini sipariş verirken seçmeyi unutmayın.

Önemli Not

* Cep Kaşedeki dış kasa rengi stoklara göre değişiklik gösterebilir.

* Aynı gün kargo, saat 15:00'a kadar verilen siparişlerde geçerlidir.

BoyutMiktarFiyat
Floman M-20 50x18 mm1 14.00 TL
İdeal 50 40x15 mm1 22.00 TL
İdeal 80 50x20 mm1 23.00 TL
Trodat 9412 50x20 mm1 25.00 TL
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları