Fiyat Hesaplama

Maksimum 25 Karakter Yazılabilir

Toplam (KDV Hariç) : 39.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 39.00 TL

Kişiye özel ürününüz için eklemiş olduğunuz yazılar, sizin için profesyonel grafik ekibimiz tarafından, uygun yazı karakteri seçimi ve ürün dizaynı yapılarak işlenecektir. 
İsim yazma işlemi Lazer markalama yöntemi ile Kalem üzerine işlenmektedir. Zamanla aşınma, solma gibi durumlara maruz kalmaz.

 •  Kişiye özel ürünler 1 - 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Ürün Özellikleri:

 • Ürün üzerine ekleyeceğiniz isim ile kişiye özel güzel bir hediye seçeneği olacaktır.
 • Ürün özel hediye paketinde gönderilecektir.
   

Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
 • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
   
 • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
   
 • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
   
 • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları