Fiyat Hesapla

Toplam (KDV Hariç) : 58.69 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 58.69 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Folyo ile marka ve kampanyalarınızı şık bir şekilde müşterilerinizle buluşturun.

Folyo Özellikleri

En : 150 cm

Boy : 5000 cm

Siparişi öncesi dikkat edilmesi gerekenler.


Sitemizdeki hazır şablonları kullanarak online tasarım yapabilir veya kendi hazır tasarımınızı yükleyebilirsiniz.

Tasarımla ben uğraşmak istemiyorum derseniz; ekstra ücretle  tasarımcı kirala sekmesini seçip, notunuzu ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz.


Tasarımı hazırlarken tüm gerekli bilgileri yazdığınıza emin olun;

Folyo siparişi sonrası bilmeniz gerekenler.
Sipariş sonrası tasarımlarınız ilgili ekiplerimiz tarafından ücretsiz kontrol edilip, baskıya uygun hale getirilir.

E-posta adresinize, onayınız için gönderilir.
Baskıya uygun tasarımlar direkt olarak üretime alınır.

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.

Ürün Yorumları