Özellikleri Seçin

Toplam (KDV Hariç) : 79.40 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 79.40 TL
Tüm Şablonlar

Tasarımlar

Promosyonlar - Araç Magneti

Reklam ve tanıtım işlemleri sayesinde artık insanlar herhangi bir ürün ya da hizmet ile alakalı bilgi sahibi olmak konusunda oldukça önemli bir avantaja sahipler.

Bununla beraber firmalar da hangi sektör içerisinde olurlarsa olsunlar fark etmez, tanıtım işlemlerine hiç olmadığı kadar büyük bir özenle çalışmalarını yapmak zorundalar.

Aksi halde insanların firmaları tanıtımı istenilen başarılı bir şekilde yapılmamış olacaktır. Geçmiş dönemlerde promosyonlar ne kadar istenmiş olurlarsa olsun fark etmez firmaların isteklerini asla yerine getirilemiyordu.

Fakat daha sonrasında yapmakta olduğumuz birbirinden farklı çalışma ile tanıtım işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde yapma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Araç magneti ise son dönemlerin en gözde promosyonlarından bir tanesi olarak ön plana çıkmakta.

Markaların bilinilirliğinin arttırılması anlamında çok büyük bir öneme sahip olan araç magneti, tarafımızca oldukça uygun fiyatlara hazırlanmaktadır.

Bundan dolayı hemen her sektörden insanlar herhangi bir sorun olmadan oldukça etkili şekilde dilediği boyutlardaki magnetleri hazırlatabilirler.

Yüksek düzeyde mıknatıslanma özelliği sayesinde araç seyir halindeyken herhangi bir sorunun oluşması ihtimali de ortadan kalkmış olmaktadır.

Araç boyasına hiçbir şekilde zarar vermeyecek olan bu magnetler sayesinde araç nereye giderse gitsin fark etmez her daim hedef kitle karşısında reklam ve tanıtım işlemleri oldukça başarılı bir şekilde yerine getirilmiş olacak, üstelik bunu gerçekleştirmek firmaların tahmin ettiklerinden çok daha kolay olacaktır. 

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti ilçelere göre değişmektedir.
ÖlçüMiktar TLMiktarFiyat
25x35 cm1100 79.40 TL

Ürün Yorumları