A6 Broşür

Fiyat Hesaplama

Toplam (KDV Hariç) : 34.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 34.00 TL

Acil Broşür 

En geçerli ucuz ve kaliteli reklam unsuru olarak kullanılan broşür konusunda, mükemmel çalışmalarımız var. Acil kategorisinde bulunan tüm ürünlerimizin, hızlı bir şekilde elinize ulaşması ise gerçekten bir başka avantajdır. Arkalı, önlü ve detaylı bir şekilde bilgi içeren broşür sayesinde, bilgi paylaşımı konusunda en geçerli yöntemi kullanabilirsiniz. Her yönüyle mükemmel bir hizmet olduğunu gösteren acil broşür arkalı, önlü ile sınırsız bir performansa ulaşmanız gerçekten zor değil. Aynı zamanda bu tanıtım ve reklam konusundaki çalışmaların, size en düşük maliyetli çalışmalar olduğunu söylemeliyiz.

Acil Broşür Arkalı, Önlü Seçimini Size Bırakıyoruz

Özellikle üç farklı metot ile size seçim fırsatı veriyoruz. Dilerseniz, tasarım konusunda sizin yeteneklerinizi ön plana çıkarıyoruz. Herhangi bir sektörün iş yapabilmesi için, tanıtım gerçekten önemli bir yer tutmaktadır. Size yerel reklam konusunda en iyi fırsatı acil broşür arkalı, önlü ile veriyoruz. Pratik yöntemlerle de bu işi kolaylaştırıp, farklı seçenekler için size yepyeni fırsatlar sunmaya devam ediyoruz.

Online Acil Broşür Arkalı Önlü

Burada internet yardımı ve gelişmiş dijital teknoloji ile birlikte, size mükemmel derecede seçme ve değerlendirme fırsatı vermekteyiz. Şunu unutmayın ki bütün ürünlerimizin göz kamaştırıcı bir sonucu vardır ve reklam konusunda sizi her zaman destekleyecektir.

Acil Broşür Arkalı, Önlü Kendi Tasarımını Kendin Yap

Acil broşür arkalı, önlü için tasarım konusunda sizin hayal gücünüze fazla güveniyoruz. Eğer siz de bu konuda kendinize güveniyorsanız, kendi tasarımınızı yapabilir bir günde teslim broşür hizmetinden yine kendi tasarımınız da birlikte faydalanabilirsiniz. Şunu unutmayın ki acil broşür adresinden en ucuz broşür ve aynı zamanda en kaliteli hizmet teknoloji kullanımı ile birlikte size yardımcı olmaya devam edecektir.

Mevcut Tasarımları Değerlendirme

Türkiye’de sadece baskiadam.com’da. Burada hem kendi tasarımınızı yapabilir hem de mevcut tasarımları değerlendirerek yepyeni projeleri için olağanüstü sonuçları ortaya koyabilirsiniz.

Bir Günde Kargoya Veriyoruz

Acil kategorisindeki tüm ürünlerimiz hızlı bir sistemin ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım programına ihtiyacın yok ve şunu düşün ki bizde bulunan programlar, her türlü ihtiyacınızı kolayca karşılayacak. Burada yüzlerce broşür tasarımı bulunduğu gibi, A5 broşür A 6 broşür ve A 4 broşür seçenekleri, tam donanımlı bir şekilde kaliteli hizmet olarak size yardımcı olacaktır. Vermiş olduğumuz hızlı ve güvenli hizmetler kesinlikle memnuniyetinizi kazanacak bizi tercih ettiğiniz e ise asla pişman olmayacaksınız.

 

Kağıt CinsiMiktarFiyat
A6 - 130 gr. Parlak Kuşe100 34.00 TL
250 48.00 TL
500 76.00 TL
750 110.00 TL
1000 135.00 TL
A6 - 170 gr. Parlak Kuşe100 38.00 TL
Daha Fazla
Kargo Süreci Hakkında Bilmeniz Gerekenler
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
     
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
🛵 Scotty Hakkında

Scotty Paket, sadece hızlı kargo ibareli ürünlerde, saat 16:00'a kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerlidir. Sadece İstanbul içine Scotty Paket Servis vardır; Tuzla, Silivri, Kilyos, Adalar, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Şile, Polonezköy, Riva, Sultançiftliği, Arnavutköy Scotty Paket Servisi dışındadır. Scotty Paket servis ücreti 20 TL’dir.

Ürün Yorumları