Özellikleri Seçin

Aynı gün gönderim seçeneği saat 15.00'e kadar verilen siparişlerde, yüklemiş olduğunuz tasarımın baskıya uygunluğu halinde geçerli olacaktır. Baskıya uygun olmayan veya saat 15.00’den sonra gelen siparişler bir sonraki iş gününe kalacaktır.


Toplam (KDV Hariç) : 94.00 TL
Genel Toplam (KDV Hariç) : 94.00 TL

Acil Broşür Katlamalı

Katlamalı yöntemi ile küçülen ve istediğiniz zaman büyüyen broşür modelleri, reklam ve tanıtımın bir başka önemli unsurudur. Özellikle acil kategorisinde bulunan tüm ürün seçeneklerimizin, büyük bir özenle ve dikkate karşınıza çıkarıldığını unutmayın. Bir günde teslim broşür imkânı için, firmamız size gerçekten mükemmel hizmetleri sunmaktadır. Katlamalı broşür modellerimiz, A4 broşür, A5 broşür A6 broşür şeklinde karşınıza çıkıyor.

Yüzlerce broşür tasarımı uzman ellerde şekillenirken, sizin broşürünü kaydet sistemi ile birlikte bu olağanüstü şansı değerlendirmeniz gerçekten çok önemlidir. Hangi sektörde iş görürseniz görün, tasarım programına ihtiyacın yok. Çünkü bizde mevcut olan olağanüstü tasarım çeşitleri, her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Baskı Adam avantajıyla birlikte, ucuz broşür, acil broşür ve broşür tasarla hizmetinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Online Acil Broşür Katlamalı

Sistemimiz çok güçlü, güvenilir ve aynı zamanda geniş bir programa sahip. Bu sayede online bir tasarım yapmanız gerçekten çok kolaylaşıyor. Mevcut sistemi değerlendirmek suretiyle, hem acil hem de online hizmetlerden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mevcut Tasarımları Değerlendir ve Acil Broşür Katlamalı İçin Kullan!

Çok fazla tasarım potansiyelimiz ve altyapımız bulunuyor. Yüzlerce broşür tasarımı size burada hizmet olarak sunulurken, mevcut tasarımlarımız donanımlı kaliteli ve yeterli bir hizmet olarak karşınızdadır.

Acil Broşür Katlamalı İçin Kendi Tasarımını Kullan

Hayalinizdeki acil broşür katlamalı sizi en iyi şekilde tanıtmalı ve amacına uygun bir çalışma olmalıdır. Baskı adam avantajları ile birlikte sizin tasarım bilgi ve becerinin bizim sistemimizde önemli bir bütünlük oluşturuyor. Hizmetlerimiz uygun fiyatlı, kaliteli ve hızlı bir sistem olarak karşınızda. Bilgi birikiminiz ve tasarım konusundaki düşünceleriniz, bizim için gerçekten çok önemli. Eğer siz de ihtiyacınız olan broşürün tasarımında söz sahibi olmak istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.

Acil Broşür Katlamalı Bir Günde Kargo Hizmeti

Hızlı hizmet, hızlı kargo, çabuk ulaşım ve sorun çözme anlamında gerçekten çok önemli. Muazzam bir alt yapıya sahip olan firmamız sayesinde, en mükemmel tasarımları en kaliteli ve hızlı şekilde ayağınıza kadar getiriyoruz. Fiyatlarımızın makul olması hizmetimizin hızlı olması, güven konusunda da gerçekten müşterilerimiz açısından çok büyük önem taşıyor. Gelişmiş teknolojileri sizin için tasarlıyoruz, hatta sizi tasarıma dâhil ediyoruz.

 

KARGO SÜRECİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
  • Ürünleriniz kargoya verildikten sonra yaşanabilecek problemlerde en hızlı çözüm; kargo firması (Aras Kargo - 444 25 52) ile görüşmek olacaktır. Yine de böyle durumlarda çözümü hızlandırmak adına biz elimizden gelenin en iyisini sizin memnuniyetiniz için yapıyor olacağız.
  • Kargo firması, siparişte belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bölgenizde kargo şubesine geri götürülür. 3 gün içerisinde ürünlerinizi şubeden teslim almamanız halindeyse üründen firmamıza geri iade edilir. Bu durumda ürünün yeniden kargolanması karşı ödemeli olarak yapılacaktır.
     
  • Kargonuzu teslim alırken hasar veya eksik ürün olup olmadığını kontrol etmeli ve teslimat kaynaklı bir hasar meydana gelmişse hasar tutanağı tutturmalısınız.
     
  • Araçla teslimat yapılmayan şehirden uzak bölgeler ve askeri üs - askeri lojman gibi güvenlik nedeniyle giriş yapılamayan bölgelere teslimat yapılamamaktadır. Adresiniz için bu durumlar söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese istemelisiniz. Aksi taktirde yaşanabilecek gecikme ve aksaklıklarda sorumluluk size ait olacaktır.
İSTANBUL İÇİ KURYE TESLİMAT 🛵

  • İstanbul içi kurye teslimat seçeneği sadece İstanbul içi bazı bölgeler için gecerlidir. Adalar, Arnavutköy, Çatalca, Silivri, Şile Kurye Paket Servisi dışındadır. İstanbul içi kurye teslimat gönderim ücreti 30 TL + KDV'dir.
BoyutMiktarFiyat
A4 - 21x29.7 cm100 94.00 TL
250 173.00 TL
500 296.00 TL
1000 341.00 TL
2000 413.00 TL
3000 513.00 TL
Daha Fazla

Ürün Yorumları